Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaAltcoinÜnlü Ethereum Balinası Yeni Bir Altcoin'e Dikkat Çekti!

Ünlü Ethereum Balinası Yeni Bir Altcoin’e Dikkat Çekti!

- Sponsorlu Reklam-
unlu ethereum balinasi yeni bir altcoine dikkat cekti 60212db79c963

Sektörde devasa ERC20 token yatırımları ile tanınan Ethereum balinası 0x_b1, bilinmeyen bir altcoin projesinin sıradaki yearn.finance (YFI) olabileceğini söylüyor. Ünlü Ethereum balinasına göre, kripto para YFI’nin parabolik yükselişini takip edebilir.

0x_b1 olarak bilinen balina, yAxis (YAX) ‘ın rakip yearn.finance’ın merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetlerine göre şekillendiği için değerinin fırlayabileceğini belirtiyor.

“YAxis buradan 2x – 4x arası hareket etmesi kolaydır. Haber çıkmadı bile. Beklemede yeni kullanıcı arayüzü, yaxis_project ve transferAndCall planlarını desteklemek için bir sonraki YAX-ETH LP dönemine 5.000 YAX daha bağışlıyoruz. YAX, YFI ekosisteminin neye benzediği ile karşılaştırılır. Proje, daha fazla topluluk geliştirici odaklı. “

yAxis, pasif yatırımcıların çok az çabayla DeFi ekosisteminden maksimum getiri elde etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir meta getiri toplayıcıdır.  (Meta Yield Aggregator)

Protokolün merkezi olmayan otonom organizasyonu (DAO), bir temel varlıktan diğerine dönüştürme sırasında kasa para çekme ücretleri, piyasa duyarlılığı, fiyat ve kayma ücretleri gibi çeşitli faktörleri hesaba katarken en iyi getirileri belirlemekten sorumludur. Ethereum balinası konuya ilişkin şu açıklamaları ekliyor:

“Özünde yAxis, YAX sahiplerinin hangi  yVault / aggregator stratejisinin kullanıcı fonları için uygulayacağını düzenli olarak oylayan DAO’ya yönelik bir getiri çiftçiliği (yield farming) deneyidir.  DAO ‘robo-danışmanların’ kullanımında danışman olarak, gaz ücretlerini bir araya getirirken en iyi verimi oylayacak. Yönetim, yAxis ürünüdür. “

Projede yerel yönetim tokenı YAX’in hiçbir değeri olmaması amaçlanmıştır. Bununla birlikte protokolün DAO’su, YAX sahiplerinin kullanıcı karlarından pay alması için oy kullanabilir.

CoinMarketCap’e göre haber yazılırken, yAxis son 24 saatte yaklaşık %23 artışla 38,43 dolardan işlem görüyor.

 


unlu ethereum balinasi yeni bir altcoine dikkat cekti 60212dbb1e533

ve

unlu ethereum balinasi yeni bir altcoine dikkat cekti 60212dbb4f98b

- Sponsorlu Reklam-

 

 

 

dailyhodl

(Visited 2 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 62,290.00 1.58%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,756.72 1.89%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 487.10 3.72%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.14 0.43%
 • solanaSolana (SOL) $ 157.19 1.57%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.14 1.58%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247141 4.03%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.97 0.25%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.51 1.12%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.03 1.19%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.52 0.23%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.71 2.68%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 612.27 0.46%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.49 3.3%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003601 0.01%