Perşembe, Ekim 28, 2021
TR Unsafe SG Сloudminer static v2 970x250 Custom size 1
Ana SayfaAltcoinÜnlü Analist Yükselmeye Hazır 8 Altcoini Belirledi!

Ünlü Analist Yükselmeye Hazır 8 Altcoini Belirledi!

- Sponsorlu Reklam-

Ünlü Analist Yükselmeye Hazır 8 Altcoini Belirledi!

Altcoin Daily, altcoin çılgınlığının ortasında bir kırılmanın zirvesinde olabilecek sekiz kripto paraya dikkat çekiyor.

Analist Austin Arnold, ilk olarak merkezi olmayan borsayı (DEX) Uniswap’i (UNI) radarındaki en önemli proje olarak görüyor. St Louis federal rezervinin hacim bazında bir numaralı DEX hakkındaki son araştırma raporuna dikkat çekerek, prestijli ajansın bir şubesinden gelen ilginin UNI tokenini 20 doların daha da ötesine taşıyabileceğini iddia ediyor

“Federal rezervin bir şubesinin ETH ve Uniswap ile merkezi olmayan finans (DeFi) ve DEX’ler hakkında raporlar yayınlaması. Bu oldukça önemli bir şey.”

Şu anda UNI tokeni piyasa değerine göre 15 numarada oturuyor ve yazı yazılırken 22,70 dolar civarında işlem görüyor.

Arnold’un listesinde sonraki sırada DeFi projesi Curve Finance (CRV) bulunuyor. Altcoin Daily, Curve’nin Equilibrium’un Polkadot parachain’iyle entegre olmaya çalıştığını vurguluyor. Proje, Wrapped Bitcoin (WBTC) gibi tokenlerin tokenleştirilmiş sürümleriyle alım satım yaparken DEX’lerdeki kayma risklerini en aza indirmeyi hedefliyor.

“DeFi veya daha spesifik olarak DEX’lerde yükselişe geçiyorsanız, Uniswap gibi Curve gibi hareketler oluşturan ve yapanlara dikkat edin.”

Analistin listesinde bir sonraki sırada, Binance Labs finansman turunda 2,4 milyon dolar toplayan Plasm Network (PLM) yer alıyor. Proje, rakip ETH ve Polkadot ağları arasında bir köprü kurmayı hedefliyor.

Dördüncü ve beşinci seçim, Proof of History (PoH) blockchain Solana (SOL) ve yeniden markalanmış Polygon (MATIC).

Eskiden Matic olan Polygon, ETH’nin bir numaralı akıllı sözleşme platformu olma mücadelesinde rakip Polkadot ile rekabet etmesine yardımcı olmak için dönüyor. Yeniden markalaşmadan bu yana, MATIC fiyatı neredeyse iki katına çıktı ve 0.12 dolara kadar yükseldi.

- Sponsorlu Reklam-

Listenin altıncısı, ekibin daha önce dikkat çektiği, Andre Cronje’nin Yearn.finance (YFI) projesi. YFI ağının bir kısmı yakın zamanda saldırıya uğramış olsa da Altcoin Daily, ekibin 11 milyon dolarlık hacklemenin sonucunda oluşan zararın yaralarını sarmak için genişletilmiş hazinesine daldığını belirtiyor. Ayrıca analist yaşanan bu gelişmenin, DeFi’nin spekülatif doğası hakkında bazı korkuları yatıştırdığını vurguluyor.

Blockchain teknolojisi çözümleri firması ConsenSys, kısa bir süre önce Altcoin Daily’nin yedinci seçimi AirSwap (AST) için bir güncelleme başlattı. Proje, önden çalışmayı ve fiyat düşüşünü önlemeye yardımcı olmak için teklif talebi (RFQ) mekanizmalarını kullanarak DEX hacminin büyük bir bölümünü yakalamayı hedefliyor. AST, haftada yaklaşık % 92 arttı ve 0.34 dolardan işlem görüyor.

Son olarak ekip, ağında 40.000 günlük işleme ulaşan katman 2 ölçeklendirme çözümü LoopRing’i (LRC) öne çıkarıyor. Altcoin Daily, abonelerine, LoopRing gibi diğer 2. katmanların, DeFi ve ETH ücretlerinin yükselmesinin karşısında etkili projeler olarak öne çıkacaklarını savunuyor.

(Visited 18 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakdailyhodl
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 61 times, 3 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,261.00 3.80%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,232.75 6.01%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 489.43 7.51%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.01 2.13%
solana
Solana (SOL) $ 198.01 4.38%
xrp
XRP (XRP) $ 1.07 4.40%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 42.67 3.05%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.335819 37.62%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000069 1.14%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 42.94 5.87%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 63.96 1.71%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.35 3.12%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.26 1.89%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 188.75 3.12%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.86 1.64%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 2.01 12.69%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 128.33 3.61%