Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinÜnlü Analist: Bu 5 Altkoin Bitcoin'e Karşı Patlama Yapacak

Ünlü Analist: Bu 5 Altkoin Bitcoin’e Karşı Patlama Yapacak

- Sponsorlu Reklam-

Ünlü Analist: Bu 5 Altkoin Bitcoin'e Karşı Patlama Yapacak

Kripto analist ve influencer’ı Benjamin Blunts, Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inandığı 5 altkoini açıkladı.

Ünlü kripto analist, listeyi Ethereum ile başlatıyor.

“…Bitcoin 100.000 $’a kadar devam ederse, bu sadece ETH’nin daha da arttığı anlamına gelecektir, biliyorsunuz. Bitcoin buradan iki katına çıkarsa bu, Bitcoin’den daha iyi bir performans göstereceği için ETH’nin buradan üç katına çıkacağı anlamına gelir.”

Blunts’ın Bitcoin’den daha büyük bir yüzde kazanımı kaydedeceğine inandığı ikinci altkoin ise Chainlink’dir (LINK).

“LINK’in ne kadar yükseğe çıkacağından %100 emin değilim. Bitcoin’e karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkıp çıkmayacağından emin değilim. Ama bence buradan daha da yükselecek ve Bitcoin’den daha iyi bir performans gösterecek. Ve USD değeri patlayacak.”

İlginizi çekebilir: Raul Paul: Bitcoin İçin Regülasyonlar Dışındaki En Önemli Tehlike…

Blunts: “SUSHI, Bitcoin’e Karşı Patlama Yaşayacak”

Ünlü Analist: Bu 5 Altkoin Bitcoin'e Karşı Patlama Yapacak

- Sponsorlu Reklam-

Blunts’ın listesindeki diğer altkoin, merkeziyetsiz bir borsa olan SushiSwap’dır (SUSHI). SUSHI/BTC grafiklerinde Blunts, merkeziyetsiz borsanın yaklaşık %70 oranında bir yükseliş yaşayacağını öngörüyor ve bu, SUSHI’nin dolar bazından daha büyük kazançlara dönüşeceği anlamına geliyor.

“[SUSHI] muhtemelen Bitcoin’e karşı% 70 civarında yükselecek. Yani USD cinsinden değer muhtemelen daha fazla olacaktır.”

Merkeziyetsiz finans borç verme protokolü olan Compound (COMP), Blunts’ın yüzde olarak Bitcoin’den daha büyük kazançlar sağlayacağına inandığı başka bir altkoin. Kripto para birimi analisti, COMP’un BTC’ye karşı %160’ın üzerinde bir artış göstermesini bekliyor.

“Dolayısıyla bence COMP  başka bir güzel DeFi projesi… Bitcoin’e karşı hedef %164.”

Litecoin, Blunts’ın piyasa değeri bazında Bitcoin ve diğer önde gelen para birimlerinden daha iyi performans göstereceğini öngördüğü beşinci altkoin. Blunts’a göre, kısa vadede “Litecoin birçok majörden daha iyi performans gösterecek.”

(Visited 3 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakDailyHODL
enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,014.00 2.04%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,893.46 0.57%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 467.67 1.91%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.18 1.58%
 • solanaSolana (SOL) $ 162.95 1.98%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.78 1.4%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237730 0.73%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.67 1.55%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.75 1.54%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 188.10 1.21%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 58.23 1.84%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.52 0.75%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 625.20 0.57%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 3.6%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003655 0.71%