Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainTrality, Beta Aşamasını Tamamladığını Duyurdu

Trality, Beta Aşamasını Tamamladığını Duyurdu

- Sponsorlu Reklam-
trality beta asamasini tamamladigini duyurdu 60212455c9d3e

Avusturya’nın önde gelen algoritmik ticaret platformu Trality, bugün beta aşamasını tamamladığını ve ticaret botlarının gücünü herkese sunmaya hazır olduğunu duyurdu.

Kripto piyasasındaki son yükseliş trendi ile birlikte, giderek daha fazla insan sektöre katılıyor. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini ticarete dönüştürmeye çalışıyor ve sadece para kazanmak istiyorlar. Bazıları forex veya hisse senedi piyasasında çoko deneyimli iken çoğu yatırımcı ise bu kripto pazarında oldukça deneyimsiz. Ani düşüşler de şok olabiliyorlar. Volatileye alışmaları ya uzun zaman alıyor yada piyasadan çıkıyorlar. Büyük kurumsal yatırımcıların çoğu ise pahalı algoritmik araçlar kullanıyorlar. Trality ise günlük veya tecrübesiz yatırımcılara kayıpların önüne geçmek için en son teknolojisinden yararlanma fırsatını veriyor. Trality kullanıcılarına yardımcı olması amacı ile çığır açan iki teknoloji sunuyor.

İlk ürünü kodlayıcılara yöneliktir ve kullanıcıya dünyanın ilk tarayıcı tabanlı Python Code Editor‘e (Phyton Kod Düzenleyicisi) erişim sağlamalarına imkan vermektedir. Botunuzu gerçekten özelleştirmek için kullanımı kolay bir API ve uzun bir güçlü araç listesinden yararlanabiliyorsunuz. Birkaç benzersiz sipariş türü ve kitaplıkla, en çılgın ticaret fikirlerini hayata geçirebilliyorsunuz. Böylece kullanıcılar, basit teknik analizin ötesine geçebilecek ve karmaşık matematik, istatistik, makine öğrenimi ve diğer veri kaynaklarının potansiyelinden yararlanabiliyor.

İkinci ürünü ise, kodlama bilmiyorsanız umutsuzuluğa kapılmamanız için çıkartılan Rule Builder (Kural Oluşturucu). Trality, kodlayıcı olmayanlar için de bir araca sahip ve maksimum basitlik ile kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış. Sürekli genişleyen bir kütüphaneden seçtiğiniz göstergeleri ve stratejileri tut bırak yöntemi ile kolayca bir işlem botu oluşturabiliyorsunuz.

Trality’nin Ürün Başkan Yardımcısı ve kurucu ekip üyesi Alexander Kahl;

Gelecekte her şey otomatikleştirilecek. Bu, algoritmik ticaret botlarının kullanımıyla yapılan özel yatırımları içerir. Kripto alanında algoritmik ticarette zaten çok fazla büyüme görüyoruz, ancak çoğu çözüm, genel kara kutu sinyalleri sunarken ‘çabuk zengin olma’ sözü veren gösterişli pazarlama yoluyla kullanıcılarını sürüklüyor. Trality, bir tüccar olarak öğrenmeyi ve gelişimi destekleyen eğitici, topluluk odaklı bir altyapı içinde son derece karmaşık, süper yaratıcı algoritmalar oluşturmak için son teknoloji araçlarını sağlar.

Trality’nin kripto ticaretimizi yönetme biçimimizde devrim yaratma vizyonuna ulaşabilmesi için 1.5 milyon Euro’luk bir sermaye elde edebileceğini duyurmasından sadece birkaç hafta sonra şirket, DACH bölgesinin blockchain hızlandırıcısı Blockrocketten melek yatırımları aldı ve Alman fintech VC Tokentus’un dikkatini çekti. Avusturya Wirtschaftservice’den (AWS) COV-19 Başlangıç ​​Fonu aldı.

 


trality beta asamasini tamamladigini duyurdu 60212458c1bc0

ve

trality beta asamasini tamamladigini duyurdu 60212458eef72

- Sponsorlu Reklam-

 

 

 

trality

(Visited 31 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,014.00 2.04%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,893.46 0.57%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 467.67 1.91%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.18 1.58%
 • solanaSolana (SOL) $ 162.95 1.98%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.78 1.4%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237730 0.73%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.67 1.55%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.75 1.54%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 188.10 1.21%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 58.23 1.84%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.52 0.75%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 625.20 0.57%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 3.6%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003655 0.71%