Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinTrader Taylor Swope: Bu Varlık WallStreetBets'in Favorisi Olacak!

Trader Taylor Swope: Bu Varlık WallStreetBets’in Favorisi Olacak!

- Sponsorlu Reklam-
trader taylor swope bu varlik wallstreetbetsin favorisi olacak 60212daf5349d

Kripto para traderı ve etkileyici Tyler Swope, az bilinen bir altcoinin yakında Reddit topluluğu WallStreetBets’in favorisi olacağını söylüyor.

Swope, yayınladığı yeni bir videoda 178.000 abonesine neden bu altcoinin WallStreetBets’in favorisi olacağını ana hatlarıyla açıklıyor.

“Finans 1.0’da olup bitenlerle benzerlikleri paylaşan Reddit’te, her şeyin başladığı yeri geliştirmek de dahil olmak üzere hareketi geliştirebilecek altcoinleri arıyoruz. İkinci katman için oluşturulmuş kolaylıkların ve normların devreye alınması için sentetik bir çözüm olması gerekiyor.”

Swope, Bao Finance’in tüm bu gereksinimleri karşıladığını söylüyor.

“Peki bu Bao Finance neyle ilgili? Sentetik varlıklar ve bu sentez varlıkları için teminat olarak BAO tokenleri ve likidite havuzu tokenlerinin bir kombinasyonunu kullanan çok sağlam bir şey olabilir! “

Protokolün web sitesine göre BAO, dengeleme, otomasyon ve seçenekler anlamına geliyor. Bao Finance, yield farming, kredi havuzları, opsiyonlar, marj ticareti, sentetik varlıklar ve çok daha fazlasına sahip oludğu özelliklerini, mevcut merkezi olmayan finans varlıklarına entegre etmeyi amaçlıyor.

Bao Finance ayrıca, kullanıcıların sentetik varlıkların oluşturulmasına katılmalarını kolaylaştırmayı planladığını vurguluyor.

“Şu anda sentetikler için mevcut protokoller (Synthetix ve UMA gibi), sentetik varlığınızın oluşumunu teminat altına almak, risk almak ve seçtiğiniz temel varlıklara yatırım yapmak için varlıklarınızı bir temel tokene koymanızı gerektiriyor.Biz bunun yerine, kullanıcıların Uniswap LP tokenlerini sentetik varlıklar oluşturmak için kullanmalarına izin veriyoruz. Böylece onlar temel varlıklara ve bu ticaret çiftinden alınan LP ücretlerine maruz kalmaya devam edecekler.”

Bao Finance’ın yaratıcısı, protokolü kullanmanın riskler getirdiği konusunda uyarıyor. Çünkü hala yazılım testinin ilk aşamasında ve kod denetlenmemiş durumda.

dailyhodl

(Visited 3 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,882.00 2.34%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,875.26 0.11%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 465.71 1.66%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.17 2.23%
 • solanaSolana (SOL) $ 161.88 1.28%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.61 2.77%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.236592 1.17%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.33 2.2%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.50 1.14%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.69 2.03%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.98 1.4%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.48 0.81%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.74 0.86%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 2.95%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003628 1.66%