Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinTaylor Swope'a Göre Bu Altkoin Yüzde 1900 Artabilir!

Taylor Swope’a Göre Bu Altkoin Yüzde 1900 Artabilir!

- Sponsorlu Reklam-

Doge, Dogecoin, Chainlink, Link, altkoin

Kripto analisti ve etkileyici Tyler Swope, Dogecoin’i (DOGE) gasp edeceğine ve geleceğin meme para birimi olacağına inandığı altkoini açıklıyor.

Yeni bir videoda Swope, 238.000 YouTube abonesine Dogecoin’in hızla gelişen meme kültüründeki bazı özelliklerden yoksun olduğuna inandığını söylüyor.

“Ödemeler için kabul edilmek para birimi olarak fayda sağlar. Ancak para birimi olmak, geleceğin meme para birimi olacağınız anlamına gelmez. Dogecoin sahipleri beni duyuyor. Akıllı sözleşmeler çok önemli…

Ve bunu görmek üzücü. Subreddit’te birisinin sadece bir ay önce akıllı sözleşmeler hakkında sorduğu soruya üst düzey DOGE geliştiricisinden gelen cevap şöyleydi: ‘Hayır, Ethereum ile aynı kapasitede değil. Zaten gerekli de değildir. Dogecoin bir para birimidir. Zil ve ıslığa ihtiyacımız yok.”

Swope’a göre, bir kripto varlığının, mem kültürünü desteklemek için para birimi olmaktan başka daha fazla işlevi olması gerekir.

“Benim görüşüme göre, bunu yapmak için akıllı sözleşmelere ihtiyacınız var. Oracle’a ihtiyacın var. Sanata ihtiyacın var. Memler sanat, resimler, pop kültür yoluyla iletişim anlamına gelir. Zincirinizde bunlardan hiçbirine ev sahipliği yapamazsanız size garanti ederim ki, geleceğin para birimi olamazsınız.”

Çoğu insan Dogecoin’e bakarken, kripto analisti, sadece tek büyük kripto varlığının geleceğin para birimi haline gelebilecek özelliklere ve kültüre zaten sahip olduğunu iddia ediyor.

- Sponsorlu Reklam-

“Chainlink’in (LINK) mem kültürünü bilmiyorsanız, dinleyin. Sergey Nazarov geniş kapsamlı ve güçlü etkiler yaratıyor. Birçoğu anlamıyor, o tuhaf resimleri ya da dini imaları anlamıyor, ama yakında anlayacaksınız. Bence LINK’in mem kültürü, DOGE’ninkinden daha organize, daha güçlü ve mem para birimleri yaratmaya daha hazır.” 

Swope, Chainlink’in yeni bir tür değiştirilemez token (NFT) ile birlikte sonunda mem kültürünü devralacağına inandığını vurguluyor.

“Neden sadece bir kripto para birimi değil, aynı zamanda ona bağlı bir değeri olan gerçek bir meme yada bir sanat eseri olan memler aracılığıyla insanlara ödeme yapmayasınız? Bu yalnızca NFT’ler, özellikle Chainlink ve oracle ağının izin verdiği dinamik NFT’ler ile mümkündür. Dinamik NFT’ler, harici veri ve sistemlerle iletişim kurmak ve bunlara tepki vermek için oracle’ları kullanan temelde kalıcı akıllı sözleşmelerdir…

Öyleyse bunu hayal edin, çünkü düşündüğünüzden daha erken geliyor ve zaten bazı şekillerde başlıyor. Chainlink oracle’ları Aaave’ye güç veriyor. Aave’den aTokens (faiz getiren tokenler), borç verme sistemleri aracılığıyla sürekli olarak getiri üretir. Sürekli büyüyen teminat. Artık teminat tutan o NFT’ye sahip olabilirsiniz.”

Swope, fiyat potansiyeli açısından, Chainlink’in şu anki 50 $ ‘lık değerinden % 1.900 meteorik bir artışı temsil eden 1.000 $’ a kadar yükselebileceğine inandığını söylüyor.

İlginizi çekebilir: Analist Benjamin Cowen : Cardano (ADA) Patlayacak! İşte Yükseliş Tahmini

(Visited 36 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakdailyHODL
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,014.00 2.04%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,893.46 0.57%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 467.67 1.91%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.18 1.58%
 • solanaSolana (SOL) $ 162.95 1.98%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.78 1.4%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237730 0.73%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.67 1.55%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.75 1.54%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 188.10 1.21%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 58.23 1.84%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.52 0.75%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 625.20 0.57%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 3.6%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003655 0.71%