Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinTahminleriyle Ünlenen Analist Büyük Patlama Yaşayacak Altkoinleri Açıkladı

Tahminleriyle Ünlenen Analist Büyük Patlama Yaşayacak Altkoinleri Açıkladı

- Sponsorlu Reklam-

Tahminleriyle Ünlenen Analist Büyük Patlama Yaşayacak Altkoinleri Açıkladı

Kripto stratejisti Scott Melker, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve XRP hakkındaki mevcut görüşünü detaylandırıyor.

Melker, Coinbase’in Çarşamba günü borsaya girmesinin ardından BTC’nin yaklaşık 62.000 dolara düşmesinin sürpriz olmadığını söylüyor.

“Bu gerçekten çok klasik bir ders kitabı ticareti yada bunun gibi bir şey. Bildiğiniz gibi bunları takas ederken, tam olarak tek bir çizgiye koymazsınız, emirleri yukarıya aşağıya yani satırlara dağıtırsınız, böylece onu yakalarsınız. Tam bir pozisyonu doldurmazsınız ve aynı zamanda balinaların önüne de çıkmak istemezsiniz.”

Melker, herhangi bir nedenle Bitcoin 62.000 $ seviyesinin altına düşerse, yeniden test etmek için 60.000 $ alanı civarında bir ticaret arayacağını söylüyor. Melker, altkoin piyasasında büyük getiri beklemesine rağmen, BTC’de yükselişe devam ediyor.

Bitcoin, şimdiye kadar yaratılmış en önemli varlıktır. Tutmak için bir şey seçmek zorunda olsaydım, bu BTC olurdu. Bununla birlikte, bir TRADER iseniz (yatırımcı değil), bu noktadan orantısız yukarı yükseliş muhtemelen altkoinlerde olacaktır. Seni delicesine zengin yapma olasılıkları çok daha yüksek.”

Birincil örnek olarak Melker, Ethereum’un sessizce BTC’ye karşı çıktığını ve durma belirtisi göstermediğini söylüyor. 2.200 dolarlık alanda bir ticaret yapmayı umuyordu, ancak şu ana kadar ikinci en büyük kripto para birimi geriye bakmadı.

- Sponsorlu Reklam-

Analist, Litecoin’in (LTC) kısa vadede 347 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. CoinGecko’ya göre LTC, yazı yazılırken 271,81 dolardan işlem görüyor .

Melker ayrıca XRP’de pozisyonunu genişletirken, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı açtığı davanın şimdi varlığın fiyatını artırıyor gibi göründüğünü belirtti.

“Şirket satmadığında ve bu paralar arzdan çıkarıldığında ne olacağı şaşırtıcı. Tonlarca talep, FOMO (kaçırılma korkusu) ve satış yapan büyük oyuncular yok. Bu yüzden yükselişin devam eden gücünü gördüğümüze inanıyorum. Şu anda benim için XRP’deki herhangi bir düşüş muhtemelen satın alma fırsatıdır.”

CoinGecko’ya göre XRP, son yedi günde yaklaşık% 87’lik bir artışla, yazım anında 1,73 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir: Ünlü Yatırımcı: Bu Altkoin 10 Kat Artabilir! Biriktiriyorum

(Visited 6 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakdailyhodl
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,561.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,222.27
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 488.99
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 214.00
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 44.24
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.26534
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.00004
terra-luna
Terra (LUNA) $ 42.53
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 67.16
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.25
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.58
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.82
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.97
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.65