Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaKripto Para Ve Blockchain%54.49 APY ile IOST Staking Başladı

%54.49 APY ile IOST Staking Başladı

- Sponsorlu Reklam-
54 49 apy ile iost staking basladi 60212508f2c34

Binance Staking, IOST ekosistemine girmek için varlıklarını 800 milyon IOST artırdığını ve aynı zamanda maksimum yıllık % 54,49 getiri ile yıllık stake havuzu başlattığını duyurdu. 30 dakikada 300 milyon IOST stake kotası tükendi.

Binance Staking, IOST ekosisteminin gelişimini tam olarak entegre edecek ve destekleyecek, IOST’taki payını artırmaya devam edecek ve IOST tabanlı stake madencilik hizmetlerini piyasaya sürecek. Her iki taraf, küresel bileşik endekste birinci sırada yer alan bir ekonomik hisse sistemi oluşturmak için birlikte çalışacak.

Binance Staking nedir?

Binance Staking, madencilerin gelirini artırmak için tasarlanmış kapsamlı bir hizmet platformudur. Kullanıcılara iki ana alanda madencilik hizmetleri sunar: POW ve POS. Binance ekosisteminin önemli bir parçası olan Binance Staking, kullanıcılara nihai madencilik deneyimi ve tek elden madencilik işlemi hizmeti sunmak için teknolojisinden, sermayesinden, işlemsel işinden ve sektör kaynaklarından tam olarak yararlanır.

IOST nedir?

IOST , yeni nesil Proof of Believability (PoB) fikir birliği algoritmasına dayanan süper hızlı, merkezi olmayan bir blockchain ağının temelindeki varlıktır.

IOST projesi açık kaynaklıdır ve gelecekteki çevrimiçi hizmetler için bir mimari olarak hizmet edebilecek bir blok zinciri altyapısı sağlayarak merkezi olmayan ekonominin güvenlik ve ölçeklenebilirlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

- Sponsorlu Reklam-


54 49 apy ile iost staking basladi 6021250c7f9ce

ve

54 49 apy ile iost staking basladi 6021250caceac

blockchain24

(Visited 3 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,637.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,161.03
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 488.15
cardano
Cardano (ADA) $ 2.16
solana
Solana (SOL) $ 218.25
xrp
XRP (XRP) $ 1.09
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.71
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.266531
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000039
terra-luna
Terra (LUNA) $ 43.37
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 68.26
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.38
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.39
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.16
algorand
Algorand (ALGO) $ 2.00
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.67