Perşembe, Ekim 28, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinSushi borsası o altcoin için likidite madenciliği programı başlatıyor

Sushi borsası o altcoin için likidite madenciliği programı başlatıyor

- Sponsorlu Reklam-

altcoin

Sushi, gözde altcoin Celo’da 12.6 milyon dolarlık likidite madenciliği programını başlattı. Önde gelen merkezsiz borsa Sushi, Celo ağında ödül olarak dağıtılacak 12,6 milyon dolar değerinde CELO ve SUSHI ile ortak bir likidite madenciliği programı duyurdu.

Celo ile Sushi Ortaklığı

Sushi, çok zincirli varlığını başka bir DeFi ortaklığıyla genişletiyor.

Borsa, Çarşamba günü Celo’nun “insanlar için DeFi” girişimiyle birlikte çalışacağını ve çiftin 12,6 milyon dolar ödül vereceğini duyurdu. Kullanıcılar, Celo ağındaki borsaya likidite sağlarken hem CELO hem de SUSHI tokenleri kazanabilirler. 

WETH/CELO, WETH/cUSD, WETH/cEUR ve cUSD/cEUR alım satım çiftlerinin ödüller için uygun olduğu program 14 Ekim 24:00’te yayınlanacak. Sushi, borsanın yakında daha fazla trade çifti ekleyeceğini belirterek bu listenin kısıtlı olmadığını doğruladı.

Celo’daki likidite madenciliği programından yararlanmak isteyen kullanıcılar, Ethereum ana ağına geri dönmek zorunda kalmadan tokenleri Polygon arasında Celo’ya taşımak için yeni başlatılan Optik köprüsünü kullanabilir. 

Lansmanla ilgili olarak Sushi CTO’su Joseph Delong şu yorumu yaptı: 

“Celo listelemesi için heyecanlıyız, çünkü Celo varlıkları kolayca taşımak için BLS ön derlemelerinin yanı sıra, izinsiz Optik köprüler sunuyor. Sushi AMM, Kashi lending ve diğer BentoBox ürünleri, dünya çapındaki kullanıcıların küresel ve izinsiz bir finansal sisteme bağlanmak için ihtiyaç duyduğu gerekli öncülleri sağlıyor.”

- Sponsorlu Reklam-

Celo ağı, mobil cihazlarda kullanım için optimize edilmiş bir Katman 1 blok zinciridir. “İnsanlar için DeFi” girişimi aracılığıyla, dünya çapında altı milyardan fazla cep telefonu kullanıcısı için DeFi’yi daha erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor.

Sushi, bu yıl birden fazla Katman 1 ve Katman 2 zincirine yayıldı ve birkaç likidite madenciliği programı başlattı. Mayıs ayında, Polygon, bir likidite madenciliği programı için borsa ile ortaklık yapan ilk şirket olmuş ve kullanıcıların likidite sağlamak için SUSHI ve MATIC ödülleri kazanmalarını sağlamıştı. O zamandan sonra,  likiditeyi arttırmak amacıyla Harmony  ve  Avalanche üzerinde de benzer programlar başlatılmıştı.

(Visited 140 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

kurbaga
Cryptoman
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Cryptoman 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. İyi düzeyde İngilizce bilen Cryptoman, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,312.00 4.26%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,180.07 4.61%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 482.37 6.97%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.03 4.28%
solana
Solana (SOL) $ 198.57 5.54%
xrp
XRP (XRP) $ 1.07 5.61%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.05 3.96%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.301923 28.67%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000074 38.73%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 41.59 3.09%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 63.92 3.26%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.62 4.02%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.32 2.96%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 188.69 4.09%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.85 2.64%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.92 12.65%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 126.46 3.41%