Perşembe, Ekim 28, 2021
TR Unsafe SG Сloudminer static v2 970x250 Custom size 1
Ana SayfaAltcoinStellar (XLM) Ekibi 2021 Yol Haritasını Yayınladı

Stellar (XLM) Ekibi 2021 Yol Haritasını Yayınladı

- Sponsorlu Reklam-
stellar xlm ekibi 2021 yol haritasini yayinladi 60212ddba74be

Stellar Lumens’in arkasındaki ekip, 2021 için bir yol haritası yayınladı.

Hedefe ulaşmak için üç önemli stratejik unsur olarak belirlenen maddeler şöyle:

* Stellar’ın sağlamlığını ve kullanılabilirliğini desteklemek
* Kamu bilgisini artırmak
* Sürdürülebilir kullanım durumlarını teşvik etmek

Ekip yayınladığı yol haritasında özellikle ağı kullanan geliştiricilerin sayısını, işlem hacmini ve ekibin projelerine ilişkin halkın farkındalığını artırmak istiyor.

Ekip ağın kullanılabilirliğini, görünürlülüğünü ve sürdürülebilir kalkınmayı desteklemesini içeren vizyonlarını da şöyle açıkladı:

Stellar için bu vizyon ancak teknoloji, ekosistem, politika, marka ve kullanım durumu geliştirmeye odaklanarak elde edilebilir.

Ek olarak, Stellar Development Foundation (SDF) fikir çeşitliliğini artırmak için bir dizi hedef belirledi:

Dünyanın her yerinde sorunları çözen teknoloji, araçlar ve ürünler inşa etmemiz için, desteklemeye çalıştığımız bölgelerin ihtiyaçlarını benimsememizi ve yansıtmamızı sağlamayı, meraklı, titiz ve yaratıcı olmamızı gerektirir.

Stellar, bir dizi yüksek profilli işbirliği ile 2020’i gelişim açısından hızlı geçirdi

Temmuz ayında Samsung, Blockchain Keystore’un Stellar’ın blok zincirini içereceğini duyurdu. Entegrasyon, Stellar kullanıcılarının birkaç Samsung Galaxy ürününde özel anahtarlar gibi şeyleri depolamasına olanak tanıyor. Bu, Samsung’un milyonlarca küresel kullanıcısına akıllı telefonlar aracılığıyla XLM’ye doğrudan erişimini sağlıyor.

Ayrıca, SDF’nin 5 milyon dolar yatırım yaptığı kripto para borsası ve cüzdan sağlayıcısı Abra, müşterilerine bankacılık hizmetleri sağlamak için Stellar ağını kullanmayı planlıyor.

- Sponsorlu Reklam-

Şirketin CEO’su Bill Barhydt, ortaklık hakkında şunları söyledi:

Tüketicilerin, örneğin kripto para birimine aşina olmayan kişilerin dolar depolamasına ve bu dolarlardan önemli ölçüde faiz kazanmasına olanak tanıyacak.

Stellar için sırada ne var ?

Uzmanlara göre, Stellar 2021’de yoğun ama umut verici bir yıl geçirecek. Yeni yol haritasındaki büyüme hırslarına ve stratejik hedeflerine bakıldığında işlerin daha da iyi hale geleceğini söylüyorlar. Ayrıca Stellar’ın, rakibi Ripple’ın devam eden yasal sıkıntıları nedeniyle durumu kendi lehine çevirebileceğini söylüyorlar. (Bilindiği üzere, her ikisi de ödeme ağı çözümleri olduğundan, yatırımcılar genellikle bu ikisini birbirlerine rakip olarak görmektedirler.) Stellar’ın merkezi olmayan doğasını Ripple’a karşı temel avantaj olarak görüyorlar.

 


stellar xlm ekibi 2021 yol haritasini yayinladi 60212dded5bb1

ve

stellar xlm ekibi 2021 yol haritasini yayinladi 60212ddf11fda

 

 

 

beincrypto

(Visited 8 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 61 times, 3 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,261.00 3.80%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,232.75 6.01%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 489.43 7.51%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.01 2.13%
solana
Solana (SOL) $ 198.01 4.38%
xrp
XRP (XRP) $ 1.07 4.40%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 42.67 3.05%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.335819 37.62%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000069 1.14%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 42.94 5.87%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 63.96 1.71%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.35 3.12%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.26 1.89%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 188.75 3.12%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.86 1.64%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 2.01 12.69%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 128.33 3.61%