Perşembe, Ekim 28, 2021
gzhsfau
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainStar Wars NFT'leri Geliyor

Star Wars NFT’leri Geliyor

- Sponsorlu Reklam-

star wars, 4 May, 4 Mayıs, kripto, NFT

Türünün tek örneği olan, kuantuma dirençli hibrit bir blok zinciri olan QANplatform, yeni değiştirilemez token (NFT) serisinde Star Wars serisindeki efsanevi karakterleri tokenize ediyor.

Global Star Wars Günü (4 Mayıs), QANplatform tarafından, Star Coll NFT koleksiyonunun halka açık olarak yayınlanması için özellikle seçildi. 4 Mayıs tarihi, Star Wars hayranlarından oluşan küresel topluluk için önem arz ediyor.

“Güç seninle olsun”

1977 yılında yayınlanan ilk filmden bu yana bir kült haline gelen Star Wars’un hayranları bu özel seriyi kutlamak için gayri resmi olarak 4 Mayıs tarihini belirledi.

4 Mayıs, filmde fenomen haline gelmiş “May the force be with you” yani “güç seninle olsun.” repliğinin okunuşuyla ilgili yapılan kelime oyunu dolayısıyla (May the fourth be with you) Star Wars günü olarak kabul edildi. (Luke Skywalker günü olarak da bilinir.)

Bu arada 4 Mayıs 2021’de Star Coll NFT sürümü için erken kayıtlar açılıyor. Her Star Coll NFT’si, dünyanın en iyi özel Star Wars koleksiyonlarından fiziksel bir ürünle desteklenecek.

Star Coll NFT sahibinin adı ve bilgileri, sahibi anonim kalmak istemediği sürece özel bir kaynakta ve fiziksel gezici Star Wars temalı sergide gösterilecek.

Star Coll NFT koleksiyon sahiplerine bu sergilere ömür boyu ücretsiz giriş hakkı verilecek.

- Sponsorlu Reklam-

İlginizi çekebilir: NFT Piyasası Web Trafiği Patlama Yaşıyor

star wars, 4 May, 4 Mayıs, kripto, NFT

Odak noktası dijital koleksiyon parçalarının güvenliği

QAN platform CTO’su Johann Polecsak, firmasının dijital koleksiyon ticaretine yaklaşımının benzersiz özelliğini, bu sürecin güvenliğine odaklanarak vurguluyor:

“NFT güvenliği günümüzde ihmal edilen bir konudur. Kimse siber güvenlik sorunları ve NFT ekosisteminin arkasındaki acı noktalarından bahsetmiyor. Binlerce dolara satılan NFT’lerin kaynak dosyaları bilgisayar korsanları tarafından kolaylıkla mem olarak değiştirilebilir. StarColl NFT’ler, meta verilerin ve sahiplik bilgilerinin depolandığı Kuantuma dayanıklı QAN blok zinciri ile güvence altına alınacaktır.”

QAN blockchain platformu hem meta verileri hem de Star Coll tokenli nesnelerin sahipliğini koruyacak.

Ayrıca QANplatform, merkezi olmayan finansal protokoller (DeFi) dahil olmak üzere merkezi olmayan uygulamalar için zengin ve güçlü bir araç seti sağlıyor. Ekibine göre, dApps dağıtım süreci AWS veya Linode gibi merkezi ortamlarda olduğu kadar kolay.

(Visited 90 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,798.00 3.97%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,201.69 4.20%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 485.99 6.14%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.04 1.90%
solana
Solana (SOL) $ 199.37 4.02%
xrp
XRP (XRP) $ 1.06 2.88%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 42.88 2.35%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.304536 20.44%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000071 11.50%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 42.40 4.25%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 64.03 1.42%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.57 2.66%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.27 1.36%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 188.57 1.33%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.85 0.06%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.99 4.89%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 127.23 2.84%