Perşembe, Ekim 28, 2021
gzhsfau
Ana SayfaBitcoinSimpsons'un Son Bölümünde Dikkat Çeken Bitcoin Fiyatı

Simpsons’un Son Bölümünde Dikkat Çeken Bitcoin Fiyatı

- Sponsorlu Reklam-

TV tarihinin en popüler animasyonlu sitcom'larından biri olan Simpsons , Bitcoin fiyatı için oldukça yukarı yönlü bir tahmin yaptı. 31 yıldır devam eden çizgi filmin "Burger Kings" adlı Pazar günkü bölümünde, karakterler kasabanın milyarderi Montgomery Burns tarafından oluşturulan yeni bir burger zincirinin hisse senetleri için finans piyasasına giriyor.  Marge, kazançlarını kontrol ederken, Bitcoin’in (BTC) fiyatının yanındaki sonsuzluk sembolü dikkat çekiyor.  Bu, kripto paranın Simpsons'a  ilk çıkışı değil. 2020 yılında da Big Bang Theory'den aktör Jim Parsons, kripto para birimlerini ve dağıtılmış defterlerin nasıl çalıştığını açıklamak için konuk yıldız olarak dizide yer aldı. Aktör, kriptolarla ilgili espirili bir metinden önce kriptoyu "geleceğin parası" olarak adlandırmıştı.  ABD'nin en uzun soluklu dizisi Simpsonlar'ın (The Simpsons) bazı gerçek olayları önceden tahmin etmesi, diziyi hayranlarının gözünde özel kılıyor. Daha önce corona virüs, facetime, akıllı saat, Yunanistan'ın borç temerrüdü, kripto para hatta Donald Trump'ın başkanlığından ABD'deki Kongre Binası işgaline kadar bilen dizinin şimdi Bitcoin hakkındaki kehaneti ise akıllarda soru işareti bıraktı.

TV tarihinin en popüler animasyonlu sitcom’larından biri olan Simpsons , Bitcoin fiyatı için oldukça yukarı yönlü bir tahmin yaptı.

31 yıldır devam eden çizgi filmin “Burger Kings” adlı Pazar günkü bölümünde, karakterler kasabanın milyarderi Montgomery Burns tarafından oluşturulan yeni bir burger zincirinin hisse senetleri için finans piyasasına giriyor. Marge, kazançlarını kontrol ederken, Bitcoin’in (BTC) fiyatının yanındaki sonsuzluk sembolü dikkat çekiyor.

Simpsons'un Son Bölümünde Dikkat Çeken Bitcoin Fiyatı

Bu, kripto paranın Simpsons’a  ilk çıkışı değil. 2020 yılında da Big Bang Theory’den aktör Jim Parsons, kripto para birimlerini ve dağıtılmış defterlerin nasıl çalıştığını açıklamak için konuk yıldız olarak dizide yer aldı. Aktör, kriptolarla ilgili espirili bir metinden önce kriptoyu “geleceğin parası” olarak adlandırmıştı.

ABD’nin en uzun soluklu dizisi Simpsonlar’ın (The Simpsons) bazı gerçek olayları önceden tahmin etmesi, diziyi hayranlarının gözünde özel kılıyor. Daha önce corona virüs, facetime, akıllı saat, Yunanistan’ın borç temerrüdü, kripto para hatta Donald Trump’ın başkanlığından ABD’deki Kongre Binası işgaline kadar bilen dizinin şimdi Bitcoin hakkındaki kehaneti ise akıllarda soru işareti bıraktı.

İlginizi çekebilir: Bloomberg Stratejisti: Bitcoin Değer Kazanmaya Devam Edecek!

(Visited 119 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,456.00 3.91%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,194.67 4.25%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 484.12 5.62%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.02 0.99%
solana
Solana (SOL) $ 198.52 2.68%
xrp
XRP (XRP) $ 1.07 4.12%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 42.86 1.60%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.31431 30.69%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000076 34.51%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 41.73 2.27%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 64.28 1.92%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.53 2.02%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.02 1.00%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 188.71 1.38%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.84 0.28%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.97 11.69%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 126.76 2.44%