Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaAltınShark Tank yıldızı: Portföyümde kripto para altını geçti

Shark Tank yıldızı: Portföyümde kripto para altını geçti

- Sponsorlu Reklam-

altın fiyatı, kripto para, btc

Shark Tank veteranı Kevin O’Leary, artık altından daha fazla kripto para taşıdığını söyledi. İşte Nedeni:

Shark Tank yıldızı ve yatırımcı Kevin O’Leary, portföyünün ilk kez altın değerinden daha fazla kripto para içerdiğini açıkladı.kripto

Stansberry Research’te Daniella Cambone ile yaptığı yeni bir röportajda, iş adamı, tüm altınlarını şimdilik satmayı düşünmese de, kripto alanında sadece fiyat spekülasyonlarının çok ötesinde çok fazla fırsat gördüğünü söylüyor.

“Altın olarak %5’im var, bu yüzden ilk kez kripto benim için altından daha fazlası ve altınımı muhafaza edeceğim. Satmak için bir neden göremiyorum. Ancak kripto parada artık sadece Bitcoin (BTC) fiyatına yatırım yok. Özellikle Solana ve Ethereum gibi blokzincirleri fırsatlarına yatırım yapmanın bir çok başka yolu var…

Çok farklı seviye olanlar var ve tabii ki, seviye ikiler, Ethereum ve Solana’nın üstüne konan türevler ve diğerleri… Sadece çok fazla yatırım fırsatı görüyorum ve o alanda yatırımcı olacağım.”

O’Leary, kripto paranın artık yatırım portföyünün %7’sini oluşturan bir kripto olduğunu ortaya koyuyor.

Ayrıca, medya Bitcoin ve altın arasında bir engel oluştursa da, her iki varlıkta da yatırımcı olmanın “iyi bir fikir” olduğunu savunuyor.

- Sponsorlu Reklam-

“Hiçbir şey altının yerini tutmayacak… [Bu] benim ve diğerleri gibi portföylerde bir varlık sınıfı olarak kalacak. Altın yatıramazsın. Altın ödünç veremezsiniz… Aynı zamanda, kripto ile, onu stake etme veya ödünç verme ve faiz yoluyla bir tür değer getirisi alma fırsatına sahipsiniz.

Bu yüzden iki farklı varlık sınıfı olduğunu düşünüyorum… Basının altın ve Bitcoin arasında bu tartışmayı yarattığını görmek eğlenceli, ama konuyla ilgisi yok. Tamamen farklılar. Benim açımdan, her ikisine de yatırım yapmak iyi bir fikir.”

 

(Visited 86 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakdailyhodl
kurbaga
Cryptoman
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Cryptoman 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. İyi düzeyde İngilizce bilen Cryptoman, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,802.00 1.37%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,752.11 0.95%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 482.57 2.99%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.13 0.9%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.51 1.43%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.02 1.54%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247436 5.17%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.96 0.13%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.48 0.93%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.45 1.12%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.53 0.31%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.65 2.72%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 609.34 1.02%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.49 2.59%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003593 0.66%