Perşembe, Ekim 28, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinSantiment: Bitcoin’e rağmen bu altcoinler yükselişine devam ediyor!

Santiment: Bitcoin’e rağmen bu altcoinler yükselişine devam ediyor!

- Sponsorlu Reklam-

Santiment, MKR, YFI, ANT, KYC, UMA

Kripto analitik şirketi Santiment, kripto pazarındaki son durum hakkında istatistiksel veriler yayınladı.

Santiment, yayınladığı istatistiksel verilerin merkezine bu sefer YFI, UMA, MKR, MATIC, ANT ve KNC altcoinlerini aldı. Özellikle bu altcoinler, Bitcoin fiyatındaki son dalgalanmalara rağmen büyümeye devam ettiler.

Yukarıda değinilen altcoinler yatırımcıların da ilgisini çekti ve büyümelerindeki olumlu göstergelere katkıda bulundu. Geçen hafta Bitcoin fiyatı, 33.000 dolar ile 36.000 dolar aralığında keskin yükseliş ve düşüşler sergiledi. Ortaya çıkan durum, birçok yatırımcının da dikkatini çekmeyi başardı.

Bitcoin’in belirli bir fiyat aralığında sergilediği performans, yatırımcıların dikkatini diğer altcoinlere kaymasına sebep oluyor. Altcoinler, kaybedilenleri telafi etmeye devam etti. YFI, UMA, MKR, MATIC, ANT ve KNC’de balina akümülasyonu olabilir.”

Özellikle yatırımcılar, bu altcoinlerin piyasadaki durum ve teklifler açısından en kârlı seçenek olarak değerlendirdi. Ayrıca Santiment, sadece bir ay önce güçlü negatif piyasa trendlerine maruz kalan birçok varlığın artan hacminin ve aktivitesinin tekrardan cesaret verici işaretler gösterdiğini bildirdi.

İlginizi çekebilir: Altcoin sezonu mu başlıyor: Bu varlıklar bir haftada yüzde 100 yükseldi…

Santiment’e göre kripto varlıklardaki balina sayısında değişim yaşanıyor

Piyasadaki balinalarda da ilginç durumlar yaşanıyor. Bu nedenle, yüksek büyüme oranına sahip bu varlıkları yüksek miktarda elinde bulunduran balinalarda da değişimler mevcut. Santiment tarafından yayınlanan makalede, hangi altcoinlerde birikimlerin yaşandığı ve hangilerinin “çantalarını boşalttığını” inceledi.

- Sponsorlu Reklam-

Örneğin, Polygon (MATIC), Aragon (ANT) ve Kyber Network (KNC), balina adresleri açısından bir düşüş sergiliyor. Öte yandan, Yearn Finance (YFI), Uma (UMA) ve Maker (MKR), balina adresleri açısından bir yükseliş gösteriyor.

MATIC, Santiment, ANT, KYC, YFI, UMA, MKR
Kaynak: Twitter/ Santiment

“Elde tutulan 100 bin dolar veya 1 milyon dolar (varlığa bağlı olarak) limitini karşılayan balina adreslerinin sayısına bakıyoruz. Bu bir hacim ölçüsü değildir. Bu adres sayısı ile birlikte adreslerin ham miktarını veya herhangi bir zamanda balinalar tarafından tutulan arz yüzdesini ölçebiliyoruz.”

Ayrıca Santiment, varlığa bağlı olarak 100 bin dolar veya 1 milyon dolar limitini karşılayan adreslerin balina kabul edildiğini vurguladı. Öte yandan, bu adreslerin sayısının herhangi bir hacim ölçüsü olarak kullanılamayacağı, sadece bir varlıkta bulunan balina adreslerinin sayısını veya arz yüzdesinin adreslere göre dağılımını öngörmede yardımcı olacağı belirtildi.

İlginizi çekebilir: Kripto para piyasası yükselişte, ETH’de kırılım yaklaşıyor!

(Visited 253 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakU Today
enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,312.00 4.26%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,180.07 4.61%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 482.37 6.97%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.03 4.28%
solana
Solana (SOL) $ 198.57 5.54%
xrp
XRP (XRP) $ 1.07 5.61%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.05 3.96%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.301923 28.67%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000074 38.73%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 41.59 3.09%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 63.92 3.26%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.62 4.02%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.32 2.96%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 188.69 4.09%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.85 2.64%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.92 12.65%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 126.46 3.41%