Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainRothschild Investment, Grayscale ETH Tröstüne Yatırım Yaptı

Rothschild Investment, Grayscale ETH Tröstüne Yatırım Yaptı

- Sponsorlu Reklam-

Rothschild Investment, Grayscale ETH Tröstüne Yatırım Yaptı

Chicago merkezli finans kurumu Rothschild Investment Corp, 15 Nisan’da Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler Komisyonu’nda (SEC) yapılan bir dosyalamaya göre Grayscale’in ETH tröstünden 265.302 hisse satın aldı.

Firma aynı zamanda daha fazla Grayscale Bitcoin tröst hissesi de ekledi ve en son SEC dosyalamasında, Ocak ayında 30.454’ten olan hisse adedinin bu ay 38.346’ya yükseldiği görüldü.

Rothschild Investment 2017’den beri GBTC biriktiriyor ve en son dosyalama, firmanın kripto yatırımlarıyla ilgili iştahının yavaşlamadığını gösteriyor.

Aracı firmanın geçmişi 1908 yılına kadar uzanıyor ve son 12 ay içinde baskın olan kurumların kitlesel girişine kıyasla nispeten uzun bir süredir kriptoya yatırım yapıyor. Bir SEC dosyası, BTC’nin 2000 $ civarında fiyatlandırıldığı Temmuz 2017’de firmanın 210.000 $ değerinde GBTC’ye sahip olduğunu ortaya koydu.

Kurucu üyeler Monroe Rothschild ve kayınbiraderi Samuel Karger, New York Times’ta 1995’te bir makale yayınlayarak, kripto topluluğunun da kafasını karıştıran ünlü Rothschild ailesi hanedanıyla hiçbir ilişkisi bulunmadığını açıklığa kavuşturmuştu.

- Sponsorlu Reklam-

Grayscale, kripto için kurumsal risk sunan önde gelen ABD dijital varlık yöneticisidir ve firma, dolaşımdaki BTC’nin % 3,5’ini oluşturan yaklaşık 660.000 BTC’ye sahip.

Firma dün, yönetim altındaki toplam varlıklarının 50.6 milyar dolara ulaştığını, ETH tröstü veya ETHE’nin şu anda 7 milyar dolardan fazla AUM değerinde olduğunu ve hisselerin şu anda 24 dolar civarında işlem gördüğünü açıkladı. GTBC, AUM’da 41 milyar doları aştı ve hisseler yaklaşık 59 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir: Grayscale GBTC Altını Geçiyor mu?

(Visited 106 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,893.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,230.36
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 489.99
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 218.38
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.98
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.267952
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000039
terra-luna
Terra (LUNA) $ 43.25
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 68.22
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.67
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.67
litecoin
Litecoin (LTC) $ 197.47
algorand
Algorand (ALGO) $ 2.00
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.68