Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinRippleNet müşterisi dLocal: Amazon ile yeni anlaşmaya gidiyor!

RippleNet müşterisi dLocal: Amazon ile yeni anlaşmaya gidiyor!

- Sponsorlu Reklam-

dLocal, Amazon, RippleNet,

RippleNet üzerinde çalışan Uruguaylı ödeme kuruluşu dLocal, şirketin Amazon ile stratejik ortaklığını genişleterek elde ettiği yeni gelişme hakkında bilgi aktardı.

Artık gelişmekte olan pazarlardaki milyarlarca müşteri, sorunsuz ödemeleri garantileyen dLocal ile Amazon’un Brezilya’daki pazarındaki küresel satıcılardan alışveriş yapabilecek.

Bu arada dLocal ve Amazon’un Paraguay’da banka ve kredi kartlarıyla ödeme kabul etmesini sağlamak için ortaklık kurduğu da biliniyor.

dLocal Brezilya’da Amazon ile çalışıyor

dLocal tabanlı ödemeler Amazon.com.br online mağazasına entegre edilecek. Uluslararası satıcılar ise bu gelişmeyle kendi işletimsel maliyetlerini azaltarak kolaylıkla Brezilya’daki müşterilerine satış yapabilecekler.

Amazon ile iş birliği yapan dLocal küresel piyasa için karmaşık bir çözüme, yerel ödeme çözümü sağlayarak büyüdü.

Konuyla ilgili açıklama yapan dLocal’ın başkan yardımcısı Michel Golffed, Brezilya’nın e-ticaret endüstrisine katkıda bulundukları ve Amazon’un online mağazasındaki yerel alıcılar için daha geniş seçenek sağladıkları için mutlu olduklarını belirtti.

- Sponsorlu Reklam-

Bir haber kaynağına göre Amazon.com.br online mağazasının Brezilyalı satıcılar tarafından kullanımı sınırlandırıldı.

Bazı uluslararası satıcılar, çoktan Amazon’un piyasasına katıldı.

dLocal, ABD halka arzında 617 milyon dolar topladı

Ayrıca dLocal 3 Haziran Nasdaq’da ilk kez halka arz oldu. Bu arz sonucunda 617 milyon doların üzerinde şaşırtıcı bir miktar topladı. Müşterileri arasında Dropbox ve TripAdvisor da yer alıyor.

İlginizi çekebilir: 14 Haziran: BTC, ETH, BNB, ADA, DOGE fiyat analizi

(Visited 65 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakutoday
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 63,838.00 3.09%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,853.63 1.49%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 484.40 1.82%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 2.25%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.33 0.64%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.39 0.71%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.242647 2.16%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 38.21 4.56%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.92 0.83%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.85 1.03%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.64 3.09%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 26.02 0.2%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 614.13 0.03%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 2.6%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003588 0.45%