Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinRipple (XRP) Davasında Sert Sözler: 'Suratına Yumruk!'

Ripple (XRP) Davasında Sert Sözler: ‘Suratına Yumruk!’

- Sponsorlu Reklam-

ripple, XRP, SEC, ripple davası

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), XRP sahiplerinin Ripple davasına müdahil olmasına karşı bir başka bir bildiri yayımladı.

Teşkilat, “çok taraflı” oldukları ve çıkarlarının sanıklarınkilerle örtüştüğü için bilirkişi olarak görünemeyeceklerini açıkladı.

Başvuruda bulunanların (XRP) avukatı John Deaton da SEC’e saldırmak, küfür etmek ve fiziksel şiddete atıfta bulunmakla suçlanıyor.

SEC ilk cevabında, Deaton’ın fiziksel şiddet referanslarına başvurduğu iki olaya işaret etti. Örneğin, bu konudaki anlaşmazlığıyla ilgili bir keşif raporunda yanıt olarak, Deaton 12 Mart 2021’de şöyle bir tweet attı:

“Burada bir zorbayla baş etmenin tek bir yolu var. Suratına yumruk… Saat 03:00’te kalkmamın bir nedeni var. Yakında görüşürüz SEC News.”

3 Mart 2021’de Deaton, Başkan Clayton’ın uyuşturucu madde kullanan biri olduğunu içeren kışkırtıcı bir video paylaştı. Ayrıca mahkemede “başkan Clayton’ın üzerine gidip onu tokatlamak zorunda kalabileceğini” söyledi.

SEC bu gelişmeleri işaret ederek, davaya dahil olmak isteyen tarafların, Ripple davasının sorunlarını “uygunsuz bir şekilde” genişletmeye çalıştıklarını belirtiyor.

Deaton Şiddeti Teşvik Ettiği İddiasını Reddediyor

- Sponsorlu Reklam-

Buna karşılık, başvuruda bulunanlar SEC’in Deaton’ı “komplo teorisyeni” olarak göstererek kendisini karaladığını iddia ediyor.

Avukat şiddeti teşvik ettiğini reddederek yukarıda belirtilen yorumları alaycı bir şekilde küçümsüyor:

“SEC’in yukarıdaki senaryoyu kullanması ve Avukat Deaton’ın şiddeti veya uyuşturucu kullanıldığını ima etmesi üzücü ve acınası bir durumdur. Müdahil olma davası üzerinde olumsuz bir etkisi olacağını umarak, Avukat Deaton’ı kötü bir duruma düşürmek için açık bir girişimdir.”

Ek olarak XRP sahipleri, konuyla “yakından ilgili” olduklarını, ancak Ripple tarafından yeterince temsil edilemediklerini yineliyorlar.

İlginizi çekebilir: XRP Yatırımcıları Eski SEC Başkanının Soruşturulması İçin Otuz Bin İmza Topladı

(Visited 382 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

hayrunisabayar
Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,561.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,222.27
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 488.99
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 214.00
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 44.24
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.26534
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.00004
terra-luna
Terra (LUNA) $ 42.53
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 67.16
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.25
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.58
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.82
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.97
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.65