Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainRipple: Blockchain ve Kripto Piyasası 2021'de Daha Da Hızlı Büyüyecek!

Ripple: Blockchain ve Kripto Piyasası 2021’de Daha Da Hızlı Büyüyecek!

- Sponsorlu Reklam-
ripple blockchain ve kripto piyasasi 2021de daha da hizli buyuyecek 602125ef62467

SEC duruşması sonrasında kendini zor bir pozisyonda bulan Ripple yönetimi, blockchain ve kriptonun geleceğine güveniyor.

Şirketin web sitesinde, RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla tarafından yazılan bir makale paylaşıldı. Birla, kripto para birimlerinin geleneksel kurumlarla aralarındaki farkı kapattığını söyledi. Ayrıca finans teknolojisi (fintech) şirketlerinin artık birçok küçük çaplı bankadan daha önde olduğunu belirtti.

Birla aynı zamanda Paypal, Square ve Robinhood gibi şirketlerin kripto piyasasına girmesinin, sektörün büyümesi adına önemli bir rol oynadığını söyledi. Böyle büyük platformların, dünya çapında geleneksel bankacılık hizmetlerine erişimi olmayan milyonlarca insana güvenilir bir alternatif sunduğunu ekledi. Ayrıca kriptoya giriş yapmak isteyen ‘heveslilerinden’ de bu fintech devlerine fayda sağlayabileceğini belirtti. Geçen sene, Square’in CashApp uygulaması 1 milyar doların üzerinde Bitcoin geliri elde etmişti. Analistler ise Paypal’ın bunu aşmaya yakın olduğunu söylediler.

Birla: “Dünya değişiyor. Bu yıl içerisinde bir fintech ya da kripto para şirketinin, banka gibi geleneksel bir finans kurumunu satın aldığını bile görebiliriz.

2020’de Merkeziyetsiz Finans (DeFi) kripto dünyasında en çok konuşulan hadise olmuştu. Ripple DeFi yöneticisi Michael Zochowski de DeFi ve Blockchain‘in geleceği hakkında konuştu. Çok sayıda DeFi tabanlı projenin ortaya çıkışı, yakın zamandaki ilk koin arzı (ICO) patlamasına benzetildi. Zochowski ise gerçekten değerli olabilecek projelerin ayakta kalacağını, diğerlerinin ise yavaşça söneceklerini düşünüyor.

ETH 2.0 platformu kayda değer bir gecikmeyle piyasaya sürülmüştü. Zochowski bu gecikme sebebiyle, gelecekteki DeFi projelerinin Ethereum’dan başka bir ağda oluşturulabileceğini söyledi.

Uzun zamandır beklenen ve ölçeklenebilirliği, hızı ve verimliliği artırmayı amaçlayan ETH 2.0, Zochowski’ye göre ‘karmaşık bir güncelleme’:

2021’in sonuna kadar DeFi projelerinin en az %25’inin, Ethereum dışındaki ağlarda olacağına inanıyorum.

- Sponsorlu Reklam-

RippleX Genel Müdürü Monica Long da bu senenin kripto dünyasında etki yaratacak bir yıl olmasını bekliyor:

2021’de kripto verdiği sözü tutacak. Finans sektörü herkes için daha erişilebilir ve adil olacak.”


ripple blockchain ve kripto piyasasi 2021de daha da hizli buyuyecek 602125f4603af

ve

ripple blockchain ve kripto piyasasi 2021de daha da hizli buyuyecek 602125f48f33d

(Visited 2 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,882.00 2.34%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,875.26 0.11%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 465.71 1.66%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.17 2.23%
 • solanaSolana (SOL) $ 161.88 1.28%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.61 2.77%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.236592 1.17%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.33 2.2%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.50 1.14%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.69 2.03%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.98 1.4%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.48 0.81%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.74 0.86%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 2.95%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003628 1.66%