Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainRipple, Amazon'dan Üst Düzey Yöneticileri İşe Alıyor

Ripple, Amazon’dan Üst Düzey Yöneticileri İşe Alıyor

- Sponsorlu Reklam-
ripple amazondan ust duzey yoneticileri ise aliyor 602127f52479b

Amazon’dan Devraj Varadhan, Ripple’a senior vice president (SVP) olarak katıldı. Varadhan, uzun süredir bir blockchain decacorn çalışanı olan Christopher Kanaan’ın yerini alacak. Ripple’ın CEO’su, yeni üyeyi şirketin “All-Star” teknoloji ekibine davet etmekten heyecan duyduğunu söyledi.

SVP, birden fazla genel müdür olan şirketlerde diğerlerinden daha kıdemli olan başkan vekilidir. 

Ripple’a katılmadan önce Varadhan, Ekim 2017’den Aralık 2020’ye kadar Amazon’da teslimat deneyimi başkan yardımcısıydı.

Ripple yeni bir finansal ağ kurmak istiyor

Varadhan, teknolojik ilerlemenin insanlık üzerinde son derece olumlu bir etkisi olabileceğini iddia ediyor. Ripple ağının blok zincir yetenekleri ve değerlerin interneti ile birleşerek, küresel finans ağının daha verimli hale geleceğini ve para transferlerinin bir e-posta göndermek kadar kolay olacağını düşünüyor.

Varadhan şöyle açıklamalarda bulundu:

‘Amazon’da 15 yıldır mühendislik ekiplerine liderlik ederken, insanlara temel unsurları sağlayan, büyük ölçekli, müşteri odaklı yenilikleri ilk elden deneyimledim. Ripple’ın finansal ağı RippleNet ve açık geliştirici platformu RippleX, blok zinciri ve dijital varlık teknolojisine ve finans kurumlarının, girişimcilerin, dünyanın dört bir yanındaki insanların işlem yapma hızına, maliyetine ve güvenilirliğine önemli ölçüde olanak tanıyor.’

Ripple, yüksek profilli yöneticileri çekmeye devam ediyor

Aralık ayında, JPMorgan Chase’in eski düzenleme işleri şefi ve bankacılıktaki en güçlü kadınlardan biri olarak tanınan Sandie O’Connor, Ripple’ın yönetim kuruluna katıldı. Bu, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), Ripple’ı yasadışı XRP satışları iddiasıyla mahkemeye çıkarmasından sadece bir hafta önce gerçekleşmişti.

- Sponsorlu Reklam-

Yasal sorunlara rağmen, Ripple yüksek profilli yöneticiler için çekici olmaya devam ediyor. Yine de, SEC’in Şubat ayında nasıl karar vereceğini beklemek ve görmek gerekiyor. Bundan önce, bu durumun sonucu ve XRP fiyatının gelişimi hala belirsizliğini koruyor.

 

 


ripple amazondan ust duzey yoneticileri ise aliyor 602127f6ae8d4

ve

ripple amazondan ust duzey yoneticileri ise aliyor 602127f6dc1a7

(Visited 1 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,861.00 2.31%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,872.31 0.11%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 465.49 1.71%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.17 2%
 • solanaSolana (SOL) $ 161.66 1.5%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.62 1.87%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237012 0.45%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.34 2.26%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.55 1.14%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 187.19 1.14%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.74 0.86%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.43 0.71%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.95 0.73%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 3.92%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003641 1.11%