Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinPopüler Analist Hangi Altkoine Yatırım Yaptığını Açıkladı

Popüler Analist Hangi Altkoine Yatırım Yaptığını Açıkladı

- Sponsorlu Reklam-

Popüler Analist Hangi Altkoine Yatırım Yaptığını Açıkladı!

Coin Bureau’nun sunucusu, en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum’u geçme yarışında olan Cardano’nun (ADA) avantajlarından bahsetti.

YouTube’da 653.000 aboneye sahip olan ve Guy adıyla bilinen ünlü analist, sepetindeki en iyi kripto varlıkları açıkladığı yeni videosunda, Cardano’yu (ADA) portföyünde %8’in biraz altında bir oranla bulundurduğunu vurguladı.

Guy, geçen yaz ADA’nın fiyatı 0,08 doların biraz üzerinde olduğu zamanlarda Cardano’yu (ADA) sepetine atmaya başladığını aktardı. Popüler altkoin ADA, yazının yazıldığı sırada yıllık %3,724 artışla 1.30 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir: Ünlü Fon Yöneticisinden, Cardano (ADA) ile İlgili Şok Sözler

Guy: Cardano’yu Bir Riskten Korunma Yatırımı Olarak Görüyorum

Popüler Analist Hangi Altkoine Yatırım Yaptığını Açıkladı!

Coin Bureau sunucusu, Ethereum’un bir numaralı blokzincir platformu konumunu uzun süre koruyamaması durumuna karşı Cardano’ya (ADA) bir riskten korunma yatırımı yaptığını açıkladı.

Guy, Cardano’nun bu haftanın başlarında “akıllı sözleşmelerin Ağustos ayında uygulamaya alınacağını” ve teorik olarak Ethereum’un yanında ikinci sıraya yerleşeceğini duyurdu.

- Sponsorlu Reklam-

“Polkadot (DOT) gibi, Cardano’yu Ethereum’da herhangi bir terslik olması durumunda öncelikli bir riskten korunma yatırımı olarak görüyorum… Cardano’nun araştırma ve geliştirmeye yönelik hakem değerlendirmesi yaklaşımının büyük bir hayranıyım.

Cardano’nun Polkadot’tan çok daha erken akıllı sözleşmeler yapacağına dair bir his var ki bu onu teorik olarak Ethereum’un arkasındaki koşucu yapacak.”

Guy, Cardano blokzincirinde geliştirmeye ilgi duyan bir geliştirici topluluğu olmamasına rağmen, Cardano topluluğunun güçlü olduğunu ve piyasadaki ADA tokenlerinin çoğunun likidite havuzlarında kitlendiğini, yani şu anda açık pazarda satılamayacağını ekliyor.

“Sorun şu, Cardano’nun blokzinciri üzerinde çalışmak için Polkadot’taki gibi can atan geliştirici topluluğu yok. Daha da önemlisi, Cardano akıllı sözleşme işlevini, gerçek dünya ortamında Polkadot’un Kusama (KSM) ile yapabildiği gibi test edemez.

Cardano’nun Polkadot ve diğer çoğu kripto para birimine göre sahip olduğu büyük bir avantaj, Cardano topluluğunun boyutu ve katılımıdır. En çok izlenen videolarımdan bazıları Cardano ile ilgili ve Charles Hoskinson’un YouTube kanalı benimkinden daha hızlı büyüyor gibi.

İlginizi çekebilir: Cardano (ADA) Geliştiricileri Alonzo Hard Fork’unu Devreye Alıyor

(Visited 3 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakDailyHODL
enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 64,058.00 1.78%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,856.44 0.02%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 485.36 2.26%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 2.86%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.19 2.09%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.35 0.54%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243600 3.49%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 38.51 4%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.96 1.59%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.39 2.61%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.38 1.61%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 26.00 0.92%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 610.67 1.26%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 3.95%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003596 1.25%