Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinPopüler Analist En iyi 10 Altcoin Seçimini Yaptı!

Popüler Analist En iyi 10 Altcoin Seçimini Yaptı!

- Sponsorlu Reklam-
populer analist en iyi 10 altcoin secimini yapti 60212e3ebfe7b

Kripto traderı ve YouTuber Ben Armstrong, 2021 yılında büyük yatırımcılar tarafından satın alınacağını düşündüğü ilk 10 altcoini açıkladı.

Yatırımcı, 327.000 abonesine zirvenin görüldüğünü ve Bitcoin’de short pozisyon almanın en doğru yol olduğunu açıklamasına rağmen, birçok büyük yatırımcının belirli altcoinleri satın almaya devam ettiğini belirtiyor.

Armstrong, bu döngüde büyük kazançlar elde etmek için en iyi stratejilerden birinin alandaki büyük fonların hareketlerini takip etmek olabileceğini söylüyor.

Armstrong, merkezi olmayan borsalar arasında en popüleri Uniswap’ın kripto parası olan UNI’nin, ParaFiCapital, Paradigm ve Andreessen Horowitz gibi büyük oyuncular tarafından desteklendiğini belirtiyor. Analist, Uniswap’ın 2020’de trade oyununu tersine çevirdiğini ve DEX’te limit emirleri gibi daha fazla trade özelliği görüldüğü zaman tekrar “patlayacağını” vurguluyor.

Armstrong’un listesinde dokuzuncu sırada yer alan borç verme platformu Maker (MKR) bulunuyor. Mevcut DeFi patlamasının ön saflarında yer almaya hazır olduğunu ekliyor.

Sekizinci sırada, kripto varlıkların blok zincirleri arasında transferini sağlayan bir protokol olan Ren (REN) yer alıyor. Armstrong, yatırımcıların belirli bir varlığı satın alıp almadığını belirlemenin iyi bir yolunun Bitcoin’e karşı performansını incelemek olduğunu söylüyor. Ayrıca REN’in 30 gün içinde Bitcoin’e karşı %77 değer kazandığını hatırlatıyor.

Traderin listesinde bir sonraki coin, zkRollup değişim ve ödeme protokolü olan Loopring (LRC).

“Önümüzdeki birkaç ay boyunca alana hem yardımcı olacak hem de engelleyecek şey Ethereum’la ilgili ölçeklenebilirlik sorunlarıdır. Loopring, Ethereum Katman 2 DeFi çözümlerinin ön plana çıkmasına yardımcı olacak.  Öte yandan daha küçük traderlar için son derece yüksek gaz ücretlerinin yarattığı sorunları engelleyecek.  Loopring gibi projeler söz konusu engelleri çözmeye çalışacak.”

Armstrong’un listesindeki altı numara, merkezi olmayan bir tahmin pazarı olan HedgeTrade (HEDG). Trader bu kripto varlığına ihtiyatlı yaklaşıyor. Çünkü CoinGecko verilerine göre HEDG son iki hafta içinde %155’in üzerinde bir artış yaşadı.

- Sponsorlu Reklam-

Sırada en çok yükselme alanına sahip olduğunu düşündüğü Horizen (ZEN) var. Böyle düşünmesine neden olan regülatörlerin önde gelen gizlilik varlığı Monero’yu (XMR) hedefliyor olmaları.

Dört numarada, merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph (HBAR) bulunuyor. Armstrong, HBAR’ın geçen ay Bitcoin’e karşı %104 artış gösterdiğini belirtiyor.

“HBAR’ın boğa koşusunda çok fazla gerçekleşmemiş potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz.”

 Armstrong’un listesindeki üç numara, Nano (NANO). Trader, projenin işlemini projenin önemli avantajı olarak görüyor.

“Nano’dan daha hızlı bir kripto para birimi görmedim ve bu onun kullanım durumu. Hızlı bir elektronik dijital para birimi. Bazı insanların nihayet ona hak ettiği saygıyı vermesine sevindim, çünkü geçen ay Bitcoin karşısında %105 artış gösterdi. “

İkinci sıra, DeFi platformu Polkadot (DOT)’ a ait. Armstrong, yükselen kripto platformunun Ethereum’a sıkı rakip olacak şekilde ilerlediğini kaydediyor.

Listedeki bir numara Avalanche (AVAX). Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre merkezi olmayan ve birlikte çalışabilir blok zincirleri oluşturmalarını sağlayan açık kaynaklı bir platform olan protokol, tüm blockchain platformlarını birbirine bağlayan kapsamlı bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor. Armstrong, varlığın geçen ay BTC’ye karşı % 185 oranında değer kazandığını belirtiyor.

“Avalanche, yoğun bir şekilde araştırılması gereken kripto paralar listemde olan proje, ancak hedefleri büyük. ‘Finansın interneti’ dedikleri şeyi, yani internette paraya adanmış yeni bir katman oluşturmaya çalışıyorlar. Bunun neden bu kadar heyecan verici olduğunu anladığınıza eminim. Fakat Avalanche’ın gerçekten de ortalığı kasıp kavurmayacağını ya da sadece bir heyecandan ibaret olup olmadığını öngörebilmek için çok daha fazla araştırma yapmak gerekiyor.”


populer analist en iyi 10 altcoin secimini yapti 60212e4239cca

ve

populer analist en iyi 10 altcoin secimini yapti 60212e426775f

dailyhodl

(Visited 58 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,666.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,175.18
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 488.46
cardano
Cardano (ADA) $ 2.16
solana
Solana (SOL) $ 218.43
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.79
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.266502
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000039
terra-luna
Terra (LUNA) $ 43.23
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 68.04
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.34
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.48
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.34
algorand
Algorand (ALGO) $ 2.00
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.66