Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaAltcoinPopüler Analist: Bu Altcoin 10 Kat Artabilir!

Popüler Analist: Bu Altcoin 10 Kat Artabilir!

- Sponsorlu Reklam-

Popüler Analist: Bu Altcoin 10 Kat Artabilir!

Üst düzey bir kripto trader ve analist, altcoin piyasasına gelgitli bir sermaye dalgası gelmesini beklediğini söylüyor.

Sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen popüler trader, viral bir tweet’te, 107.300 takipçisine, yatırımcıların ufuktaki boğa döngüsünün büyüklüğünün farkında olmadığına inandığını söylüyor.

Trader, en büyük altcoin yatırımının merkezi olmayan bulut bilişim pazarı Akash Network’te (AKT) olduğunu ekliyor. Kendisi söz konusu altcoin projesinin yüzlerce kripto parayı geçmeye hazır olduğuna inandığını belirtiyor.

“En büyük altcoin holdingimin Akash Network – AKT olduğunu birkaç kez belirttim. Şu anda 220. sırada. İlk 50’de olacağına inanıyorum.”

Akash Network 10 kat yükselebilir!

Akash Network’ün 121 milyon dolarlık değerlemesi, Altcoin Psycho’nun senaryosunu takip etmeyi ve 1,2 milyar doları aşan mevcut piyasa değeri ile 50’nci en büyük kripto varlığı Decred’i (DCR) takip etmeyi planlıyorsa, 10 kat artması gerekiyor.

Altcoin Psycho, altcoinlerin muazzam kazançlar elde etmeye hazır olduğunu belirterek açgözlülük hakkında bir uyarıda bulunuyor.

- Sponsorlu Reklam-

Yatırımlarımdaki en büyük pişmanlığım asla daha fazla bahis yapmamakla ilgili olmadı. Bu pişmanlıklar ilk iğneden hemen sonra geçer. Kalan pişmanlıklar her zaman çok açgözlü olmakla/kâr almamakla ilgilidir.

Altcoin Psycho, arkadaşı Kripto Mesih’in Tweet’ini örnek göstererek oradaki uyarıları tekrarlıyor: Çoğu trader’ın büyük kazançlar göreceğini, kar elde etmekten kaçınacağını ve geri dönüşlerle birlikte kazançların büyük çoğunluğunun uzun vadede kaybolduğunu izleyeceklerini ekliyor.

“Hep deliymişim gibi bana bakıyorlar insanlara anlatıyorum. Mesih ve ben 2017’de birçok arkadaşın bunu yaşadığını gördük. Bu sefer farklı değil. Zaman çizelgesi hakkında yorum yok, ama tezi yerinde.”

Akash Network Nedir?

Akash Network, Cosmos Hub üzerine inşa edilmiş, yerel bir yardımcı program belirteci olan Akash Token’ı (AKT), blockchain’i yönetmek, güvence altına almak, değeri depolamak ve değiştirmek için birincil araç olarak kullanan bağımsız kanıt zinciridir.

AKT, Akash’ın çoklu para birimi ve çok zincirli ekosisteminde rezerv para birimi olarak hareket ederken, Staking aracılığıyla platformun halka açık blok zincirinin ekonomik güvenliğini sağlıyor.

 

(Visited 10 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakdailyhodl
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,802.00 1.37%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,752.11 0.95%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 482.57 2.99%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.13 0.9%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.51 1.43%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.02 1.54%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247436 5.17%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.96 0.13%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.48 0.93%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.45 1.12%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.53 0.31%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.65 2.72%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 609.34 1.02%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.49 2.59%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003593 0.66%