Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinPopüler altcoin Cardano boğa rallisinde boy gösteriyor!

Popüler altcoin Cardano boğa rallisinde boy gösteriyor!

- Sponsorlu Reklam-

altcoin cardano

Geniş çapta takip edilen kripto analisti ve yatırımcısı Benjamin Cowen, Cardano’nun (ADA) boğa rallisi için ileride neler olabileceğini tartıyor. Analiste göre popüler altcoin Cardano, Bitcoin’in hareketli ortalamasına göre boğa rallisinde boy gösterecek.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, altcoin Cardano hakkında yakın geleceğinin büyük ölçüde Bitcoin’i içeren basit bir metriğe dayandığını söylüyor. Kripto stratejistine göre, Bitcoin 20 haftalık hareketli ortalamasının üzerinde kaldığı sürece, ADA’nın daha fazla çalışma alanı var.

“ADA’nın 3.00 doları vurması muhtemel mi? Bu sorunun cevabı muhtemelen Bitcoin 20 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde kalırsa, bu cevapta yatıyor. Bitcoin sadece bir veya iki gün boyunca 20 haftanın üzerinde kalabilirse, kesinlikle önümüzdeki birkaç hafta içinde ADA’nın 3.00 dolarlık dönüm noktasını geçmesi çok muhtemel görünüyor. Sonunda, ADA’nın bu piyasa döngüsünde 3.00 dolardan çok daha yüksek bir trend izlediğini görüyorum. Ancak her seferinde bir dönüm noktası almamız gerekiyor… 

Unutmayın, Bitcoin bu seviyelerde çok uzun süre takılmak zorunda bile değil. Parabolik olmadığı ve 20 haftalık hareketli ortalamanın altına düşmediği sürece, ADA’nın nispeten yakında 3 dolarlık dönüm noktasını geçme olasılığı yüksek.”

Altcoin Cardano yükselişi için Bitcoin önemli!

Analist, ADA’nın son haftalardaki parabolik koşusuna rağmen, toparlanmaya devam etmeden önce mutlaka bir geri çekilmeye ihtiyacı olmadığını söylüyor. Cowen’e göre, Bitcoin ve diğer kripto pazarları durgun kalsa bile önümüzdeki günlerde veya haftalarda 3.00 dolar ve 4.00 dolar hala mümkün. Bununla birlikte, altcoin Cardano cephesinde iki fiyat hedefinden daha fazla koşması için Bitcoin’in muhtemelen yeni zirvelere ulaşması gerekiyor.

“Artık geri çekilmesi gerekiyor mu? Hayır, değil. Bence Bitcoin bu seviyeleri tuttuğu sürece 3,00 dolar kesinlikle mümkün. Bence Bitcoin bu seviyeleri tuttuğu sürece 4.00 dolar bile mümkün. Bunun çok daha ötesine geçmek için, Bitcoin’in muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması gerektiğine inanıyorum. Ancak bu noktada, 3.00 dolarlık bir seviyenin mümkün olduğunu düşünüyorum. Bu oranda 4.00 dolarlık bir ADA bile mümkün, özellikle de bizim için. Tartışma, önümüzdeki iki buçuk hafta boyunca güçlü kalabileceği yönünde.”

İlginizi çekebilir: 28 Ağustos- 3 Eylül etkinlik takvimi: Safemoon Cüzdan kullanıma sunuldu

(Visited 239 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakDailyhodl
hayrunisabayar
Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,840.00 1.78%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,904.61 1.17%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 468.20 2.13%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.18 1.26%
 • solanaSolana (SOL) $ 162.59 2.59%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.72 1.53%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237537 0.28%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.58 2.31%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.94 2.94%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 187.50 0.63%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 58.34 2.56%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.46 1.29%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.24 0.46%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.51 2.45%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003660 0.48%