Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaBitcoinPeter Brandt: Bitcoin, Ethereum ve Cardano bu dev teknoloji şirketini takip ediyor

Peter Brandt: Bitcoin, Ethereum ve Cardano bu dev teknoloji şirketini takip ediyor

Büyük kripto para birimlerinde volatil hareketler görünüyor. Cardano fiyatı ne olacak? Bitcoin en yüksek seviyesine dönecek mi?

- Sponsorlu Reklam-

cardano, ethereum, Bitcoin,

Peter Brandt’a göre, büyük kripto para birimlerinin tablolarındaki mevcut oynak hareketleri traderlar bile fark etmeyebilir. Trader Peter Brands attığı son tweette Cardano, Ethereum ve Bitcoin’de şu anda gerçekleşen oynaklık hareketinin radarda sadece anlık olarak görülebileceğine dair bir bilgi verdi.

Brandt, yaptığı açıklamayı anlatmak için piyasa değerine göre ikinci en büyük şirket olan Microsoft hakkında iki tablo yayınladı. Bunlardan birisi, hisse senedinin 2007’den 2013’e kadar olan 12-27 dolar aralığındaki çalkantılı fiyat hareketini gösteriyor. Diğeri ise, MSFT’nin 286 dolara yükselmesinden sonra bu oynaklığı tespit etmek için bir büyüteç gerektiğini açıkça gösteriyor.

Teknoloji devinin hissesi 23 Temmuz’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 289,67 dolara ulaştı. Kripto sektörünün büyümesi, sürekli teknoloji şirketlerinin büyüme hareketleri ile karşılaştırıldı. Bu tür bazı karşılaştırmalar basmakalıp ve ikame edilmemiş gibi görünebilir. Yine de Microsoft örneği, günlük fiyat dalgalanmalarına aşırı derecede odaklanan piyasa gözlemcileri için değerli bir ders olabilir.

Bitcoin’in 2017 boğa koşusunun zirvesinde ulaşılan ve aşılmaz görünen 20.000 dolarlık fiyat seviyesi, Mart ayında kaydedilen yaklaşık 65.000 dolarlık mevcut zirvesine kıyasla artık sönük kalıyor.

Tabii ki, büyümenin arkasındaki sebepleri de hesaba katmak gerekiyor. Microsoft, 2010’larda kendini başarılı bir şekilde bulut bilişim devi haline getirmeyi başardı. Öte yandan kripto, çok daha geniş ana akım benimsenmesine rağmen büyük ölçüde yeni ve test edilmemiş durumda.

Cardano yükselmeye devam ediyor

Bitcoin rallisi görünüşte duraklatma düğmesine basmış olsa da, Cardano son birkaç gündür yükselişine devam ediyor. Bugün erken saatlerde, Binance borsasında 20 Mayıs’tan bu yana en yüksek seviyesi olan 1.89 dolara ulaştı.

- Sponsorlu Reklam-

Haberin yazıldığı sırada, CoinGecko verilerine göre Cardano 1.86 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir: XRP fiyatı gözünü yükseklere dikti: Yeni hedef neresi?

(Visited 137 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakutoday
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,178.00 1.02%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,912.41 0.8%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 470.67 2.42%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.19 1.54%
 • solanaSolana (SOL) $ 166.49 3.04%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.38 2.75%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237933 0.93%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 37.17 1.99%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 27.06 1.35%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.73 2.64%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 58.22 0.1%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.56 1.27%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.90 2.97%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 1.4%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003681 0.73%