Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinNicholas Merten, Tarihin En Büyük Altkoin Patlamasının Geldiğini Söyledi

Nicholas Merten, Tarihin En Büyük Altkoin Patlamasının Geldiğini Söyledi

- Sponsorlu Reklam-
nicholas merten tarihin en buyuk altkoin patlamasinin geldigini soyledi 60212d44c4d8d

DataDash’ın kurucusu Nicholas Merten, tarihteki en büyük altsezonun başladığını söylerken dikkatleri üç dijital varlık üzerine çekti.

DataDash kurucusu, 382.000 abonesine, yakın zamandaki altkoin dalgalanmasına rağmen, kripto piyasasının boğa döngüsünün henüz erken safhalarında olduğundan emin olduğunu söylüyor.

Merten, performansını takip etmek için Ampleforth’un (AMPL) piyasa değerini kullanıyor. 400 milyon doların altında bir piyasa değerine sahip olan yatırımcı, AMPL’nin 2020 boğa döngüsünün üç aşamasını tekrarlarken önemli ölçüde multi milyar dolarlık bir değerlemeye dönüşebileceğine inanıyor.

2020 boyunca yapılmış gerçekten güzel bir teknik birikimimiz var ve bu, en iyi DeFi (merkezi olmayan finans) performanslarından biri olan Ampleforth veya AMPL, yeniden satış veya esnek tedarik kripto para birimlerinden biri. Genel olarak Ampleforth ile ilgili en güzel şey, oluşturduğu teknik modeldir. Burada ilk aşaması var, boğa döngüsünün ilk dalgası burada, alçaktan itibaren … Burada alçalan kanalımız var, eğer isterseniz neredeyse bir boğa bayrağı ve bununla birlikte, döngünün kitlesel hareketi görünüyor. Bu olayda ilk aşamayı burada yaşadık. İkinci aşama, konsolidasyon … ve şimdi, burada gördüğümüz gibi, üçüncü aşamanın ilk aşamalarına girmeye başlıyoruz. Burada  Ampleforth’un 1 milyar dolar, 2 milyar dolar, 5 milyar dolarlık bir kripto para birimine gidebileceğini varsaymak çok gerçekçi. Bu durumda, çok makul.

nicholas merten tarihin en buyuk altkoin patlamasinin geldigini soyledi 60212d48398ff

Merten’in radarındaki bir başka para, benzersiz yeniden satış yöntemleri nedeniyle Ampleforth ile makul bir şekilde rekabet edebileceğini söylediği Benchmark Protocol (MARK).

Benchmark ,  kendisini dolara veya 2018’den itibaren enflasyona göre ayarlanmış bir dolara sabitlemeye çalışan Ampleforth’un aksine, SDR (özel çekme hakları) gibi şeyleri kullanıyor. Yeniden ödeme yapmak için VIX gibi piyasadaki volatilite önlemlerini kullanarak, volatilite olmadığında veya bizim fiyatımızın altında olduğunda arzın azaltılmasının yanı sıra volatil anlarla mücadele etmek için sahiplerine yerel para biriminden daha fazlasını yeniden sunup sunmayacağını belirliyor.

Merten’in listesindeki üçüncü altkoin, Uniswap (UNI).

Pek çok insan merak ediyor, biliyorsunuz, hala 50 dolarlık fiyat hedefi konusunda hedeflerime bağlı mıyım? Burada hala 50 dolara yaklaşacağımızdan eminim.

maxbit

(Visited 10 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 63,838.00 3.09%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,853.63 1.49%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 484.40 1.82%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 2.25%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.33 0.64%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.39 0.71%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.242647 2.16%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 38.21 4.56%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.92 0.83%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.85 1.03%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.64 3.09%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 26.02 0.2%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 614.13 0.03%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 2.6%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003588 0.45%