Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinNewegg Şimdi BitPay Üzerinden Ödemeler için Dogecoin'i Kabul Ediyor

Newegg Şimdi BitPay Üzerinden Ödemeler için Dogecoin’i Kabul Ediyor

- Sponsorlu Reklam-

Newegg Şimdi BitPay Üzerinden Ödemeler için Dogecoin'i Kabul Ediyor

Çevrimiçi perakendeci Newegg, platformunda Dogecoin (DOGE) ödemeleri için destek sunarak meme token’ın fiyatını önemli ölçüde artırdı.

Bilgisayar parçası toplama ve satış platformu Newegg, 20 Nisan’da Twitter üzerinden Dogecoin’i (DOGE) kendi platformunda kabul etmeyi düşündüğünü duyurdu. Varlığın eklenmesi, büyük ölçüde şaka parası olarak işlev gören token’ın kullanılabilirliği için büyük bir destek olacaktır.

Newegg, Twitter topluluğundan DOGE desteğini isteyip istemediklerini yeniden tweetlemelerini istedi ve yanıt çok olumlu oldu.

Dogecoin’in ortak yaratıcısı Billy Markus daha önce, Dogecoin’i varlığın pratik değerine eklemesini kabul eden perakendecilerden bahsetmişti.

Şirket, kripto para birimi ödemelerini desteklemeye başlayan ilk şirketlerden biriydi. 2014 yılında Bitcoin’i kabul eden kurum zamanla portföyüne başka varlıklar da ekledi. 20 yıllık şirket, Kuzey Amerika’nın yanı sıra Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu’da faaliyet gösteren küresel bir varlığa sahip.

Dogecoin’in meme doğasından yararlanmak için hızlı bir şekilde çalışan Newegg, Elon Musk’a tweet atarak platformdan satın alıp almayacağını sordu. Dogecoin’e verdiği destek çok iyi bilinmesine rağmen Musk yanıt vermedi.

Newegg Şimdi BitPay Üzerinden Ödemeler için Dogecoin'i Kabul Ediyor

- Sponsorlu Reklam-

İlginizi çekebilir: Dogecoin (DOGE) Artık İlk 5 Arasında!

Dogecoin Yoksa Ay’a mı?

Dogecoin, diğer varlıklar geri çekilirken ve daha önceki alt destek seviyelerini bulurken düşüşe karşı koyarak değer kazanmaya devam ediyor. Varlık, Elon Musk’ın şifreli bir tweetiyle son yedi günde % 400’ün üzerinde artış gösterdi.

Kripto topluluğundaki bazı kişiler ise Dogecoin alıcılarının davranışını ve varlığın kendisini eleştiriyor. Birçoğu bunun patlamayı bekleyen bir balon olduğuna ve yeni yatırımcıların çöktüğünde zarar göreceğine inanıyor. Diğerleri bunun kripto para birimlerinin sunduğu pratik role aykırı olduğunu ve bir heyecan treninden başka bir şey olmadığını düşünüyor.

Ancak bu, artan sayıda insanın varlığı satın almasını engellemedi. Varlık sahipleri, varlık 1 $ ‘a ulaşana kadar nasıl HODL yapacaklarından söz ettiler. Doge şu anda kabaca 0,41 ABD doları seviyesinde seyrediyor.

(Visited 14 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,620.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,171.72
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 489.63
cardano
Cardano (ADA) $ 2.16
solana
Solana (SOL) $ 213.42
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.76
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.266947
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.00004
terra-luna
Terra (LUNA) $ 43.21
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 67.73
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.60
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.52
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.41
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.96
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.68