Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaBitcoinNakit Paranın Fare Zehiri Bitcoin mi?

Nakit Paranın Fare Zehiri Bitcoin mi?

- Sponsorlu Reklam-
nakit paranin fare zehiri bitcoin mi 602119f44eda7

Warren Buffet Bitcoin konusunda acaba haklı mı? Ünlü yatırımcı Bill Miller BTC’nin nakit para için “fare zehri” olabileceğini söylüyor.
Deneyimli değer yatırımcısı Bill Miller, WarrenBuffet’ın ifade ettiği gibi Bitcoin’in nakit için “fare zehri” olabileceğini söylüyor.

Ünlü varlık yöneticisi 2020 nin 4. çeyreği için yaptığı yatırım tavsiyesinde Dolar’ın potansiyel devalüasyonunun, Bitcoin’in kurumsal hayatta nakit yerine kullanımını önemli ölçüde arttırabileceğini söylüyor.

“Eğer enflasyon artarsa veya artmasa bile, ve daha fazla şirket nakit bakiyesinin az da olsa, bir kısmını nakit yerine Bitcoin için ayırırsa bu küçük değişiklik Bitcoin’in değerinin patlamasına yol açabilir. WarrenBuffet’ın daha önce söylediği gibi Bitcoin bir fare zehri. Bu konuda da oldukça haklı olabilir. Bitcoin bir fare zehri, fare ise nakit para. ”

Miller, Bitcoin’in 2020 yılında en iyi işlemekte olan değer olduğunu ve Amerika’nın varlık açısından en büyük bankası JPMorgan Chase ve WarrenBuffett’ın yatırım şirketler grubu Berkshire Hathaway’den daha fazla piyasa değeri olduğunu ekliyor.

Miller, Bitcoin’in altın karşısında önemli bir yükselme beklentisi ve birçok avantajla yeni yıla girdiğini ifade ediyor. Ayrıca Square, MassMutual ve Micro Strategy’nin büyük Bitcoin alımlarının yanı sıra PayPal ve Square’in yeni çıkarılan BTC arzı üzerindeki hakimiyeti sektöre önemli bir destek olarak nitelendiriliyor

Miller ilk Bitcoin alımını 2014’de gerçekleştirdi. Aynı zamanda Bitcoin henüz 900 Dolar seviyelerinde seyrederken net varlığının %1’lik değerini kripto para yatırımına ayırdı. 2014’ten bu yana Bitcoin’in değeri yaklaşık olarak %4000 arttı.

 

- Sponsorlu Reklam-


nakit paranin fare zehiri bitcoin mi 602119f91c31f

ve

nakit paranin fare zehiri bitcoin mi 602119f94e205

dailyhodl

(Visited 6 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,756.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,227.24
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 487.29
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 216.73
xrp
XRP (XRP) $ 1.09
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.89
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.265118
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000039
terra-luna
Terra (LUNA) $ 42.87
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 67.48
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.51
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.61
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.01
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.99
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.66