Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinLINK fiyatı yükselişe hazırlanıyor: Yeni fiyat hedefi neresi?

LINK fiyatı yükselişe hazırlanıyor: Yeni fiyat hedefi neresi?

- Sponsorlu Reklam-

LINK fiyatı, LINK, Chainlink, LINK yorum, LINK son dakika

LINK fiyatı uzun bir yükselişten sonra yatırımcıları tedirgin etti. Öte yandan, türev verilerine bakıldığı zaman LINK’in 40 dolar veya daha yükseğe çıkabileceğini sinyalleri mevcut.

Yatırımcılar Ağustos ortasında en yüksek fiyat olan 30.50 dolardan bu yana %14’lük bir fiyat düzeltmesiyle başa çıkmayı başardı.

LINK fiyatı, LINK, Chainlink, LINK yorum, LINK son dakika
Kaynak: Bybt

260 milyon dolarlık bir LINK vadeli işlemleri açık pozisyonu, Ethereum (ETH), Cardano (ADA), ve XRP (Ripple) tarafından tutulan 1 milyar dolara kıyasla küçük görülebilir. Bu rakam, günlük ortalama 560 milyon dolarlık spot parite hacmi ile alakalı, ancak bu aynı zamanda Nomics’in şeffaf hacim verilerine göre daha büyük piyasa değeri olan altcoinlerin %65 altında.

LINK fiyatı kaç doları hedefliyor?

Ters takas aracı olarak da bilinen vadeli sözleşmeler, genellikle her sekiz saatte bir ücretlendirilen gömülü bir orana sahiptir. Bu ücret, herhangi bir kur riski dengesizliğini engeller. Pozitif bir fonlama oranı, uzun vadeli alıcıların daha fazla kaldıraç talep ettiğini gösterir.

Ancak bunun tam tersi, short yani satış pozisyonu açanların kaldıraçtaki talep fazlalığına işaret eder ve bu da fonlama oranının negatife dönmesine sebep olur.

LINK fiyatı, LINK, Chainlink, LINK yorum, LINK son dakika
Kaynak: Bybt

- Sponsorlu Reklam-

Yukarıda gösterildiğini gibi, 8 saatlik ücret, 20 Ağustos ile 24 Ağustos arasında aylık %6,2’ye denk gelen %0,07’lik bir orana ulaştı. Bu anlık artış, LINK fiyatı için 27 dolar altına düşmesiyle hızla ele geçirildi ve long-short pozisyonlar arasında iyi dengelenmiş bir duruma işaret etti.

Bazı analistler bu verileri nötrden düşüşe doğru yorumlayabilir, ancak yüksek vadeli işlem açık faizinin ve nötr bir kaldıraç durumunun mevcut olmaması sağlıklı bir göstergedir. Bu, özellikle 20 Temmuz’da LINK fiyatı 13,94 dolar seviyesinden bu yana %94 oranında bir artış gösterdiği göz önüne alınırsa doğru kabul edilebilir.

Sonuç olarak, türev piyasaları LINK fiyatı için sağlıklı bir toparlanma sinyali veriyor ve yükseliş momentumunu 40 doların üzerinde sürdürmek için engelleri ortadan kaldırıyor.

İlginizi çekebilir: Microsoft, blok zinciri alanında patent aldı: Teknoloji devinin kriptoya ilgisi artıyor

Büyük oyuncular Chainlink ile partnerlik yapıyor

Chainlink’in başlıca farklılıkları arasında node operatörleri yer alıyor ve İsviçre merkezli bir telekomünikasyon şirketi olan Swisscom, projeyi 5 Ağustos’ta bir pilot program için seçti. Swisscom’un %51’i İsviçre hükümetine ait ve 6 milyon aboneye sahip telekom operatörünün şu anda birden fazla alt şirketi bulunuyor.

LINK fiyatı için oldukça olumlu olan bir başka partnerlik ise 10 Ağustos’ta geldi. Ethereum tabanlı bir DEX ve likidite sağlayıcısı olan Bancor, gelecek sürümün akıllı sözleşmeleri için harici tetikleyiciler olarak çalışmak üzere Chainlink Keepers’ı ağa entegre edeceğini duyurdu. Bu araç, likidite sağlayıcıları için stake deneyimini basitleştirir ve gelişmiş alım-satım özelliklerini otomatikleştirir.

Bancor, akıllı sözleşmelerinde 1.5 milyar doların üzerinde çeşitli kripto para birimini depoluyor ve bu, Chainlink’in oracle çözümlerinin dApps endüstrisi için nasıl kritik bir omurga oluşturduğunu gözler önüne seriyor.

İlginizi çekebilir: Balinalar suda! 256 milyon XRP tokeni hareket halinde

(Visited 223 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 63,838.00 3.09%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,853.63 1.49%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 484.40 1.82%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 2.25%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.33 0.64%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.39 0.71%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.242647 2.16%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 38.21 4.56%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.92 0.83%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.85 1.03%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.64 3.09%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 26.02 0.2%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 614.13 0.03%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 2.6%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003588 0.45%