Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinLark Davis: Bu Düşük Değerli 3 Altkoin Yükselmeye Hazır!

Lark Davis: Bu Düşük Değerli 3 Altkoin Yükselmeye Hazır!

- Sponsorlu Reklam-

Lark Davis: Bu Düşük Değerli 3 Altkoin Yükselmeye Hazır!

Kripto etkileyicisi Lark Davis, Binance Smart Chain’de (BSC) değerinde patlamaya hazır olduğuna inandığı üç düşük değerli altkoine dikkat çekiyor.

CAKE işlem hacimleri Ethereum ağını geçti

Yeni bir videoda, trader listesine Pancakeswap (CAKE) ile başlıyor ve Binance tabanlı merkezi olmayan borsanın (DEX) son 24 saatte işlediği işlem sayısında Ethereum ağını geçmeyi başardığına dikkat çekiyor.

Davis’in göre CAKE, yukarı doğru fırlamaya hazır ve düşük değerli bir kripto paranın tüm özelliklerine sahip.

“Pancakeswap’in listelerde üst sıralara çıktığını ve giderek daha belirgin bir merkezi olmayan borsa haline geldiğini görmeye devam edeceğimizden şüpheleniyorum. Kullanıcılar orada. Günlük işlem hacmi ortada. Şu anda günlük hacmin yalnızca yarısını gerçekleştiren Uniswap’e kıyasla piyasa değeri biraz geride kaldı.”

NFT alanındaki bu proje büyümek için potansiyele sahip

Davis’in listesindeki ikinci kripto para, NFT (değiştirilemez token) pazar yeri Refinable’ın yerel varlığı olan FINE. Söz konusu proje, kullanıcıların herhangi bir dijital içeriği oluşturmasına, ticaretini yapmasına ve bunlardan yararlanmasına olanak tanıyor.

Davis, NFT alanı henüz gelişmekte olduğundan, Refinable gibi projelerin büyümek ve endüstrinin bir kısmını talep etmek için büyük bir potansiyele sahip olduğunu öne sürüyor.

- Sponsorlu Reklam-

“Refinable ve bu tür projeler pazara girip aslında pazardan iyi bir pay alabilmek için hala birçok fırsat sunuyor.”

Analist ayrıca, Refinable’ın dünyanın en büyük kripto borsası Binance ve en başarılı YouTuber’lardan ve içerik oluşturuculardan biri olan Bay Beast’in de dahil olduğu kayda değer bir yatırımcı tabanına sahip olduğunu belirtiyor .

“Bu, Refinable’ın ilerleyişine göz atmak açısından çok büyük bir mesele. Demek istediğim, Bay Beast’in Refinable platformunda kendi Youtube oluşturucu NFT’lerini başlatmaya karar verdiğini hayal edin. Çok büyük olacak, bu Refinable ve elbette Refinable token için çok dikkat çekici olacak.”

Refinable’ın FINE tokeni geçtiğimiz Cuma günü piyasaya sürüldü, ancak CAKE platformundaki yoğun trafik nedeniyle ertelendi. Ekip, henüz IDO’yu (ilk DEX teklifi) yeniden planlamadı.

SMTY merkeziyetsiz finans altyapısı için önemli

Davis’in yeni zirvelere patladığını gördüğü Binance Akıllı Zincirindeki son altkoin, Smooth Finance’ın arkasındaki yönetim tokeni olan SMTY. Smoothy, kullanıcıların çok az veya sıfır kayma ile farklı sabit paralar arasında geçiş yapmasına olanak tanıyan tek bir havuz likidite protokolüdür. Yaygın olarak takip edilen kripto analistine göre SMTY, merkeziyetsiz finans alanının altyapısı için önemli bir işlev görebilir.

“Bu projenin çok fazla potansiyeli var. Merkezi olmayan finans (DeFi) için bu anahtar altyapı parçaları, Bay Beast tarafından desteklenen havalı NFT’ler kadar heyecan verici olmasa da bence kesinlikle harika. Bu bir altyapı. Aslında DeFi’nin insanlar için sorunsuz bir şekilde çalışmasına izin veriyor. Ücretlerden ezilmediğiniz iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.”

İlginizi çekebilir: Biden’ın Yeni Vergi Planı Kripto Piyasasını Sarstı

(Visited 21 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakdailyhodl
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,861.00 2.31%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,872.31 0.11%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 465.49 1.71%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.17 2%
 • solanaSolana (SOL) $ 161.66 1.5%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.62 1.87%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237012 0.45%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.34 2.26%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.55 1.14%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 187.19 1.14%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.74 0.86%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.43 0.71%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.95 0.73%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.52 3.92%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003641 1.11%