Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainKripto sektöründeki bu artış kayda değer!

Kripto sektöründeki bu artış kayda değer!

- Sponsorlu Reklam-

kripto, ethereum, DeFi, binance

Başarılı kripto odaklı girişim kapitalisti Arthur Cheong, 2021’in geri kalanı için Ethereum ve merkezi olmayan finans (DeFi) sektörü için bazı yükseliş tahminleri yapıyor. Kripto sektöründeki bu artış beklentisi oldukça dikkat çekici.

Kripto varlık yönetimi fonu DeFiance Capital öncüsü Cheong, Bankless podcast’inde yaptığı yeni bir röportajda, DeFi için bir sonraki adımın kullanıcı tabanını büyütmek ek olarak, ana kullanıcıların eline daha fazla ürün alması olduğunu söylüyor.

Yıl sonuna kadar, ölçeklendirme çözümleri bekleyen DeFi kullanıcılarının sayısının beş ila 10 kat artabileceğini tahmin ediyor. Kripto odaklı girişim kapitalisti Arthur Cheong, düşüncelerini şöyle aktarıyor:

“Bence, bu gerçekten ölçeklendirmeyle ilgili. Polygon ve Binance Smart Chain’in başarısını gördüğümüzü düşünüyorum. Daha fazla ölçeklendirme çözümü, Ethereum’un ölçeklenmesine yardımcı olacak. Ayrıca, daha fazla DeFi uygulamasının da daha fazla kullanıcıyı dahil etmesine yardımcı olacağını düşünüyorum. Bence Ethereum üzerindeki DeFi protokolleri kesinlikle zaman içinde 1 milyon kullanıcıyı geçti. 5 milyon ve 10 milyonu geçmesini dört gözle bekliyorum. Ve muhtemelen bu yıl sonuna kadar gerçekleşecek. Çok başarılı bir ölçeklendirme çözümümüz varsa ayrıca, DeFi uygulamalarını kullanmaya başlayan kullanıcı sayısı giderek artarsa, ​​bunun mümkün olduğunu düşünüyorum.” 

Cheong, yıl sonuna kadar DeFi protokollerinde (Binance Smart Chain hariç) toplam değeri 80-100 milyar dolarlık (TVL) kilitlenme olacağını tahmin ediyor. Defi Pulse verilerine göre, Defi protokollerinde şu anki TVL, bu yazının yazıldığı sırada yaklaşık olarak 56310000000 dolar seviyesinde.

Cheong, 2021’in sonunda kripto para varlıklarından biri olan Ethereum’un (ETH) muhtemelen 5.000 ila 10.000 dolar arasında bir yerde işlem göreceğini söylüyor. Ayrıca DeFi protokollerini SushiSwap (SUSHI), Aave ve Compound (COMP) olarak adlandırıyor. Çünkü, gelişmekte olan kripto sektöründe en az değer verilen projeler olarak görüyor.

İlginizi çekebilir: Bitcoin harcama kartını onayladı: VISA BTC’yi benimsiyor

- Sponsorlu Reklam-

(Visited 150 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,949.00 1.49%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,906.67 0.41%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 470.07 2.14%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.18 1.73%
 • solanaSolana (SOL) $ 167.26 4.46%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.46 2.61%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237420 0.72%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.89 1.99%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.98 1.41%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.60 1.75%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 58.28 1.77%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.45 0.08%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 623.18 1.33%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.51 1.51%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003705 0.5%