Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainKripto para borsası kollarını sıvadı! Bu değişim herkese çok kazandıracak...

Kripto para borsası kollarını sıvadı! Bu değişim herkese çok kazandıracak…

- Sponsorlu Reklam-

kripto para borsası

ZKSwap, Single Token Staking girişimini tanıtıyor! Lider L2 merkezi olmayan kripto para borsası ZKSwap (ZKS), bir diğer ana akım DeFi ekosistemi SofaSwap ile ortak bir staking girişimi olan Single Token Staking’i tanıtmayı planlıyor.

ZKSwap (ZKS) ve SofaSwap, Single Token Staking’i tanıtıyor

İki takım tarafından yapılan ortak resmi duyuruya göre, kripto para borsası ZKSwap (ZKS) ve SofaSwap, Single Token Staking adlı ortak bir staking programı başlatacak.

Bu programla SofaSwap kullanıcıları, merkezi olmayan ZKSwap borsasının yerel varlığı olan ZKS’yi kullanarak ana akım token stake sözleşmelerini (Bitcoin, Ethereum vb. için) başlatabilir.

Bu sözleşmelerin alım satımında herhangi bir token (ZKS dahil) uzlaştırma aracı olarak seçilebilir. Bir varlığı takas için kullanmak için bir SofaSwap kullanıcısı, bunun Market Maker LP tarafından stake edilmesi gerektiğini belirtmelidir.

İki ekip tarafından paylaşılan açıklamada vurgulandığı gibi, bu işbirliği SofaSwap’ta yatırımcıların, staker’ların ve likidite sağlayıcıların kârlarını artıracak:

ZKSwap ve SofaSwap arasındaki ürün ve pazarlama konusundaki derinleştirilmiş işbirliği, kullanıcılara bol ticaret fırsatları sağlayacaktır.

- Sponsorlu Reklam-

Ağustos 2021’in ortalarında kripto para borsası ZKSwap (ZKS) ve SofaSwap, uzun vadeli stratejik işbirliğinin başladığını duyurmuştu. İşbirliği, L2 ve DeFi segmentlerindeki ortak deneylerin yanı sıra DEX yeniliklerinin tanıtımına da odaklanıyor.

ZKSwap V3 sürümü kartlarda: Ne değişecek?

NFT’leri sıfır ücretle basabilecekler! 

Ethereum (ETH) üzerindeki Katman 2 merkezi olmayan ticaret protokollerinin öncüsü olan ZKSwap (ZKS), üçüncü yineleme olan ZKSwap V3’ü yayınlayacak. L2 teknolojisi zk-proofs kullanan ilk NFT platformu olan ZKBox, işbirliği içinde olduğu ZKSwap V3 ile, kullanıcılarının NFT’leri sıfır ücret karşılığında basmasına ve ticaretine izin verecek.

Katman 1’e gerek kalmadan NFT’ler değiştirilebilecek!

Kullanıcılar, NFT’lerini Katman 1’e aktarmaya gerek kalmadan doğrudan L2 tokenleri ile oluşturabilecek ve değiştirebileceklerdir. Bu yenilikçi teknik, NFT ticaretinin UX’ini ve kaynak verimliliğini önemli ölçüde artıracaktır.

2021 yılının 3. çeyreğinde ZKSwap (ZKS), test ağı ve ana ağ mekanizmalarını iki ana akıllı sözleşme platformunda, yani Ethereum (ETH) ve Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerinde başlattı.

Kullanım maliyetleri önemli ölçüde azalacak!

Kripto para borsası ZKSwap’ın (ZKS) işlemleri, en gelişmiş sıfır bilgi geçirmez algoritma PLONK tarafından desteklenmektedir. PLONK’un genel güven kurulumu yalnızca bir kez oluşturulur ve sonra yeniden kullanılmaz. Bu özellik, zk-proofs kullanım maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

Ayrıca ZKSwap (ZKS), tüm Ethereum (ETH) geliştiricilerinin en yeni L2 ölçekleme teknolojilerini denemelerine izin vermek için açık kaynaklı bir API ve SDK dağıttı.

ZKSwap ne durumda?

Kripto para borsası ZKSwap şu anda kripto varlıklar listesinde 269. sıradaki yerini korumaya devam ediyor. Single Token Staking haberini duyuran merkezi olmayan borsanın şu anki görünümü yeşil. Asli tokeni ZKS ise CoinGecko verilerine göre şu anda yüzde 4.8 oranında yükseliş ile 1.03 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir: BTC fiyatı hakkında çarpıcı yorum: “Ya şimdi ya da hiç!”

(Visited 249 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakUtoday
hayrunisabayar
Hayrunisa Bayar
Ege Üniversitesi Basım ve Yayım Teknolojileri bölümü öğrencisi olan Hayrunisa Bayar 5 yıldır metin yazarlığı işiyle ilgilenmektedir. Birden fazla haber sitesinde makale, çeviri ve seo odaklı içerikler üreterek, editör olarak görev alan Bayar, son birkaç yıldır kripto para sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmeye başlamıştır. Blokchain teknolojisi kendisinin özel ilgi alanları arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,561.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,222.27
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 488.99
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 214.00
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 44.24
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.26534
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.00004
terra-luna
Terra (LUNA) $ 42.53
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 67.16
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.25
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.58
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.82
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.97
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.65