Pazartesi, Ekim 25, 2021
gzhsfau
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainKripto Para Birimi Bağışlarıyla Finanse Edilen İlk Kanser Fonu Başlatıldı

Kripto Para Birimi Bağışlarıyla Finanse Edilen İlk Kanser Fonu Başlatıldı

- Sponsorlu Reklam-
kripto para birimi bagislariyla finanse edilen ilk kanser fonu baslatildi 6021252bd3d24

Kanserle mücadele için Bitcoin ve kripto para birimi bağışlarıyla finanse edilen ilk fon Amerika Birleşik Devletleri’nde başlatıldı.

UNICEF veya Kızıl Haç’ın BTC ve diğer kripto para birimlerinin bağışları için başvurular başlatmış olduğunu biliyorduk. Bu yeni ödeme yönteminin, hayır kurumlarına ve insani yardım kuruluşlarına bağış yapmak için de kullanılabilir olduğunu artık görüyoruz.

Amerikan Kanser Derneği (ACS), Cancer Crypto Fund‘ı başlatarak bağış için kabul ettiği kripto para birimlerini listeledi :

Bitcoin (BTC)
Bitcoin Cash (BCH)
Eter (ETH)
Litecoin (LTC)
Zcash (ZEC)
Gemini Dollar (GUSD)
Basic Attention Token (BAT)
Chainlink (LINK)

Cancer Crypto fonu, doğrudan kanser araştırmalarına fon sağlamaya gidecek bağışlarla 2021’in başlangıcına kadar en az 1.000.000 dolar toplamayı hedefliyor.

Amerikan Kanser Derneği, Covid-19 krizinin kanser araştırmaları için ayrılan fon finansmanlarının 2020 yılında %50 oranında düştüğünü açıkladı. Kripto para birimleri ile kanser derneği, kripto topluluğu içinde bir büyüme kaynağı ve yeni bağışçılar bulmayı umuyor. 

Dernek, büyük bağışçıları çekmek için 250.000$ veya daha fazla bağış yapan ilk kripto bağışçısının fonunu kendi adına veya sevdiği birinin adına isimlendirme seçeneğine sahip olacağını açıkladı. 10.000$ veya daha fazla bağış yapanlar, Cancer Crypto Fund Wall of Honor’da görünecek.

 

- Sponsorlu Reklam-

 


kripto para birimi bagislariyla finanse edilen ilk kanser fonu baslatildi 6021252f390b2

ve

kripto para birimi bagislariyla finanse edilen ilk kanser fonu baslatildi 60212530d4fd3

conseilscrypto

(Visited 4 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,853.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,229.99
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 490.49
cardano
Cardano (ADA) $ 2.18
solana
Solana (SOL) $ 217.58
xrp
XRP (XRP) $ 1.10
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.85
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.2653
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000039
terra-luna
Terra (LUNA) $ 42.97
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 67.60
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.50
uniswap
Uniswap (UNI) $ 26.69
litecoin
Litecoin (LTC) $ 196.66
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.99
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.66