Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinKripto Analisti Lark Davis: 4 Yeni Koin Yükselişe Geçecek!

Kripto Analisti Lark Davis: 4 Yeni Koin Yükselişe Geçecek!

- Sponsorlu Reklam-
kripto analisti lark davis 4 yeni koin yukselise gececek 60212e7469fca

Kripto analisti Lark Davis, altcoinlere yaptığı yatırımları açıkladı. Açıkladığı altcoinlerin bu dönemde yatırımcıları zengin yapacağını düşünüyor.

Yayınladığı yeni bir videoda Davis, YouTube kanalındaki 183.000 abonesine, Polkadot (DOT), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) gibi platformlarla çalışan RAMP’e yatırım yaptığını söyledi.

“RAMP, elinde bulundurduğunuz koini stake yaparak size para kazandırıyor. Daha sonrasında da size kazancınız kadar rUSD sabit koin (stablecoin) veriyor. Böylece siz de RAMP yerine USD sabit koin kullanarak harcama yapabiliyorsunuz. Yani potansiyel olarak kazanıcınızı iki, üç hatta daha fazla katına çıkarmanız mümkün oluyor.” 

Davis, rUSD sabit koininin kullanımının yaygınlaşmasıyla RAMP’in de yükselişe geçeceğini vurguladı. RAMP kullanıcıları kendisine çektiği takdirde, Davis koin fiyatının 1 doları geçebileceğine inanıyor. Bu fiyat da şu anki değeri olan 0,35 dolardan %185’ten fazla bir artış demek oluyor.

Davis’in listesindeki bir diğer koin ise MahaDAO’nun algoritmik sabit koini ARTH.

“Koinin arzı çok esnek. ARTH değeri çok arttığında ve hedef fiyatının üzerine çıktığında, yeni koinler piyasaya sürülüyor. Böylece fiyat düşürülüyor ve istenilen seviyede tutuluyor. ARTH hedef fiyatının altında işlem gördüğünde ise koinleri geri toplamak ve yakmak için tahvil biçiminde borçlanma aracı çıkarıyorlar.”

Davis, ARTH’nin en büyük potansiyellerinden biri olarak 2 milyon dolarlık nispeten küçük piyasa değerini görüyor. Senyoraj (seigniorage) olarak adlandırılan Empty Set Dollar (ESD) koininin 560 milyon dolar değerine kıyasla küçük kalıyor.

Davis’in radarındaki üçüncü altkoin ise Polkadot tabanlı DeFi protokolü olan Reef Finance (REEF).

“Hem merkezi hem de merkeziyetsiz kurlardan likidite sağlıyorlar. Böylece en iyi alım satım fiyatlarına ulaşmış oluyorlar. Ayrıca kendi Reef platformları sayesinde akıllı borç verme, alma, staking ve mining kaynakları da sunuyorlar.”

Davis’in dediğine göre, REEF yeni DeFi projelerinde gerçekleşen “farm and dump” dönemi olarak adlandırılan aşamadan kurtuldu. REEF’in iyi performans göstererek en yüksek fiyatı olan 0,05 fiyatını aşması bekleniyor.

Davis’in listesindeki dördüncü koin ise Robonomics Network (XRT). Bu platform robotları koinlere bağlayarak DOT ve ETH gibi blok zincirlerin kontrolünde olmalarını sağlıyor.

“Artık günlük hayatımızdaki nesneler ve objeler de internet vasıtasıyla gerçeğe dönüşüyor. XRT de birçok farklı cihazı birbirine bağlayarak robotların bir hizmet aracı olarak kullanılmasını sağlıyor. Blok zincirleri ve robotları bir araya getirmeyi amaçlıyor.” 

- Sponsorlu Reklam-

 Davis, robotik sistemlerin önümüzdeki yıllarda büyük bir trend olacağını inanıyor. Bu trendle beraber XRT’nin de yükselişe geçeceğini tahmin ediyor.

 


kripto analisti lark davis 4 yeni koin yukselise gececek 60212e7853e66

ve

kripto analisti lark davis 4 yeni koin yukselise gececek 60212e78842bf

dailyhodl

(Visited 3 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 63,915.00 3.14%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,861.97 1.66%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 483.58 0.43%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 1.55%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.21 0.86%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.58 1.4%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243546 1.38%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 37.87 4.21%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.04 0.49%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.96 1.07%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 56.87 2.13%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 26.04 0.15%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 614.80 0.18%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 2.14%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003596 0.3%