Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainK-Pop Polkadot'ta Dijital Koleksiyon Üretimi Yapacak

K-Pop Polkadot’ta Dijital Koleksiyon Üretimi Yapacak

- Sponsorlu Reklam-
k pop polkadotta dijital koleksiyon uretimi yapacak 6021272d1ef46

Popüler K-Pop kız grubunun ana şirketi RBW, şarkıcılarının dijital ürünlerini blok zincirinde satacak.

K-Pop kız grubu Mamamoo’nun hayranları yakında blockchain teknolojisini kullanarak grupla ilgili dijital ürünler satın alabilecek.

Mamaoo’yu ve Vromance ve Oneus gibi diğer popüler K-Pop sanatçılarını temsil eden Güney Koreli bir eğlence şirketi olan RBW (Rainbowbridge World), Hong Kong merkezli Xeno borsasında fungible token’lar (NFT) yayınlayarak kripto para dünyasına atlıyor . Jetonlar, K-Pop hayranlarına ve diğer yatırımcılara RBW eğlenceleriyle ilgili dijital ürünlerde gerçek sahiplik iddiası veriyor.

Xeno ekibi, RBW’nin NFT borsasına NFT tabanlı dijital ürünlerini basmak ve listelemek için özel haklar verdiğini duyurdu.

RBW Japonya CEO’su Jae-Woong Wang, CoinDesk’e yaptığı açıklamada, “Fanlar, en sevdikleri sanatçılar için gerçekten sahip olabilecekleri dijital ürünler elde ediyor. Sanatçılar ve içerik oluşturucular fanlara sunmak için yeni ve heyecan verici ürünler alıyor. Dijital etkinlik biletleri, üyelik jetonları, hatta dijital içerik hakları bile yakalanabilir ve NFT’ler içinde saklanabilir. Dijital ticaret trendi büyüyor ve RBW bu trendlerin üzerinde kalırken aynı zamanda mümkün olduğunda yeni pazarlar açmak istiyor.” dedi.

NFT’lerin tam olarak ne zaman başlatılacağı henüz açıklanmadı. Xeno, temeldeki dijital ürünlerin fanların en sevdiği K-Pop idollerinin 3D modellemelerini, sanal konserler için etkinlik biletleri ve sanatçıların hayran kitleleriyle etkileşim kurmasına olanak tanıyan üyelik jetonlarını içereceğini söyledi.

Dune Analytics’ten alınan verilere göre, RBW’nin hareketi, 2020’de 2019’a kıyasla üç katına çıkan NFT’ler için işlem hacimlerinde patlayıcı bir büyüme gerçekleştirdi. NFT’lere artan ilgi kısmen, herkesi yüz yüze olayların çoğunu iptal etmeye zorlayan COVID-19 salgından kaynaklanıyor.

Xeno’daki yöneticilere göre, dünyadaki çoğu canlı etkinlik salgın nedeniyle durakladığından, RBW’nin haberleri Doğu Asya’daki daha önde gelen eğlence şirketlerinin NFT trendini takip etmesine yol açabilir. Borsa, K-Pop’dakilerin yanı sıra, yüksek moda ve çevrimiçi oyun endüstrilerinde köklü isimlerle birkaç ortaklığın şimdiden yolda olduğunu söyledi.

- Sponsorlu Reklam-

Çoğu NFT borsası Ethereum blok zincirini temel alırken, Xeno daha iyi ölçeklenebilirliği, tam çapraz zincir ile birlikte çalışması, entegrasyonu ve Polkadot’un ekibe protokol katmanının tam kontrolünü veren benzersiz “parachain” özelliği nedeniyle Polkadot ağı üzerine inşa edilmiştir.

 


k pop polkadotta dijital koleksiyon uretimi yapacak 6021272f6529b

ve

k pop polkadotta dijital koleksiyon uretimi yapacak 6021272f92f62

coindesk

(Visited 6 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 62,290.00 1.58%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,756.72 1.89%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 487.10 3.72%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.14 0.43%
 • solanaSolana (SOL) $ 157.19 1.57%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.14 1.58%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247141 4.03%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.97 0.25%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.51 1.12%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.03 1.19%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.52 0.23%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.71 2.68%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 612.27 0.46%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.49 3.3%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003601 0.01%