Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainJustin Sun, GameStop Yatırımından 8 Milyon Dolar Kaybetti

Justin Sun, GameStop Yatırımından 8 Milyon Dolar Kaybetti

- Sponsorlu Reklam-

justinsontron

Tron kurucusu Justin Sun, GameStop hisselerine yaptığı yatırımdan 8 milyon dolar kaybettiğini ama hala elinde tuttuğunu söyledi.

Sun;

Sanırım tutmaya devam edeceğim. GME hissesi üzerinden para kaybetsem bile bunun bir paradigma değişikliği olduğuna inanıyorum. Geçmişte, hepimiz finansal analistlerin tavsiyelerine uyuyorduk ve bu günlerde insanlar kendi kararlarını verecekler.

Gamestop ve AMC hisse senetleri Reddit grubu WallStreetBets tarafından sırasıyla 314 dolar ve 15.5 dolar civarında işlem görerek fiyatı pompalanıyordu ancak her iki varlığın fiyatı kısa bir süre sonra düştü.

Bloomberg’e konuşan Tron’un kurucusu, topluluk odaklı eğilimlerin önemini defalarca vurguladı ve Elon Musk’un “mem kültürünün temsilcisi” olduğuna dikkat çekti.

Elon Musk sadece bir şirketin CEO’su değil, aynı zamanda bu türden bir mem kültürünün temsilcisi ve yeni nesil hareketin temsilcisi. Gelecekte, topluluk odaklı eğilimler, şirket CEO’larının hayran kitleleriyle daha ilgili olmasını gerektiriyor.

Aynı zamanda, gelişen sosyal ağ uygulaması Clubhouse birçok Çinli kullanıcı için erişilemez hale geldiğinden ve yakında resmi olarak yasaklanacağından Sun, Çin için yerel bir versiyonunu oluşturduğunu açıkladı.

[Kulüp] insanların sosyal ağlarını genişletmeleri için çok etkili bir yol. Ancak elbette, her ülkenin kendi düzenlemeleri vardır, bu nedenle içeriği belirlemeye ve yönetmeye yardımcı olmak için kesinlikle bu tür bir denetim sistemine sahip olacağız.

Sun, kendi tavsiyesini takiben, TRON’u daha “mem dostu” bir para olarak tanıtmak için daha fazla ünlüyü işe almayı planladığını söyledi.

Internet Meme Nedir ?

Mem yada meme aslında Internet Memes, internet üzerinden hızla yayılan, çoğunlukla esprili bir medya parçasıdır. Bir davranış veya tarzın kişiden kişiye yayılmasıdır.
Caps gibi bir şeydir. Caps şaka amaçlı oluşturulan resimdir, memes ise bu resmin internet ortamında hızla yayılmasıdır diyebilirsiniz.

- Sponsorlu Reklam-

Bir internet memesi, web üzerinde bir içerik biçiminde ifade edilen hemen hemen herhangi bir fikir veya kavram olabilir. Kritpo dünyası için Dogecoin memeleri oldukça meşhurdur.

(Visited 2 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakcoindesk
Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 64,113.00 1.07%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,867.81 0.51%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 485.76 2.8%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 2.68%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.55 1.38%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.50 0.31%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243458 3.26%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 38.41 4.16%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.94 2.06%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 187.37 2.61%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.57 2.05%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 26.11 0.44%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 613.94 1.06%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 3.71%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003601 1.66%