Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaAltcoinJPMorgan analistlerinden dev altcoin ile ilgili çarpıcı rapor

JPMorgan analistlerinden dev altcoin ile ilgili çarpıcı rapor

- Sponsorlu Reklam-

Ether fiyatı, ethereum

Yakın tarihli bir raporda JPMorgan analistleri dev altcoin Ethereum’un, ezeli rakibi Bitcoin’e kıyasla “çok daha sağlıklı” kurumsal talep gördüğünü iddia ediyor .

Amerikalı mega banka, Chicago merkezli dev CME Group tarafından sunulan Bitcoin vadeli işlemlerinin takip eden aylarda geri döndüğüne işaret ediyor. Ağustos ayından bu yana CME’de işlem gören Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin sayısında istikrarlı bir düşüş bulunuyor. Öte yandan, Ether aynı dönemde açık faizde keskin bir artış gördü.

ethereumbtc
Kaynak: JPMorgan

Ether aşırı değerli

Yine de, JPMorgan’dan Nikolaos Panigirtzoglou kısa süre önce Business Insider’a ikinci en büyük kripto para biriminin aşırı değerli olduğunu söyledi.

Panigirtzoglou, ağ faaliyeti ölçümlerine dayalı olarak Ether’in gerçeğe uygun değerinin yaklaşık 1.500 dolar olduğunu söyledi. Ayrıca, Solana ve Cardano gibi blok zincirlerinin artan rekabetiyle karşı karşıya olması nedeniyle, Ethereum ağının mevcut Ether fiyatının önerdiğinden daha az çekici olduğunu ekledi.

Panigirtzoglou, akıllı sözleşme sektöründe artan rekabetin, ilk hamle avantajına rağmen Ethereum’un hakimiyetini tehdit ettiğine inanıyor.

(Visited 368 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakutoday
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,802.00 1.37%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,752.11 0.95%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 482.57 2.99%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.13 0.9%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.51 1.43%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.02 1.54%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247436 5.17%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.96 0.13%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.48 0.93%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.45 1.12%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.53 0.31%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.65 2.72%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 609.34 1.02%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.49 2.59%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003593 0.66%