Perşembe, Ekim 28, 2021
gzhsfau
Ana SayfaBitcoinJP Morgan, Talep Büyümeye Devam Ederse Bitcoin'le İlgilenebilir

JP Morgan, Talep Büyümeye Devam Ederse Bitcoin’le İlgilenebilir

- Sponsorlu Reklam-

JP Morgan, Talep Büyümeye Devam Ederse Bitcoin'le İlgilenebilir

Yatırımcılar Bitcoin’e el atmak isterken, büyük bankalar da geride kalmamak için kripto para birimini desteklemeyi düşünüyor.

Kayda değer bir fiyat toparlanmasının ardından Bitcoin, zaman testinden geçmiş gibi görünüyor. Bitcoin kendi muhaliflerine uzun vadede güvenilir bir varlık ve mükemmel bir değer deposu olduğunu kanıtladı.

JP Morgan: “Dahil Olmamız Gerekecek”

Finans gazetecisi Hugh Son tarafından toplanan bilgilere göre , ABD’nin en büyük yatırım bankası JP Morgan, talep artmaya devam ederse kripto para birimi işlemlerini destekleme olasılığını düşünebileceğini belirtiyor.

Ve JP Morgan eş başkanı Daniel Pinto’nun bir röportaj sırasında Son’a söylediklerine bakılırsa, asıl soru ne zaman dahil olacağı?

“Zamanla farklı varlık yöneticileri ve yatırımcılar tarafından kullanılacak bir varlık sınıfı gelişirse, dahil olmamız gerekecek. Talep henüz orada değil, ancak bir noktada olacağına eminim. “

Hugh Son, baskıların içsel olduğunu söylerken, yatırımcılar da son birkaç aydır geleneksel bankacılık sisteminin sağladığı güvenlikle Bitcoin alıp satmanın yollarını arıyorlar.

- Sponsorlu Reklam-

“Geçen ay, JPM’nin Btc almak için sırada bekleyen kendi müşterilerinden gelen taleple boğuşmak zorunda kaldığı altı aylık bir değerlendirme toplantısı vardı.

Bitcoin Artık Büyük Şirketlerin Gözünde

JP Morgan’ın bu fikir değişikliği, Bitcoin için benzeri görülmemiş bir destek sezonunda geldi. Perakende yatırımcıların sayısı arttı, politikacılar kamu holdinglerinin varlıklarını çeşitlendirmenin bir yolu olarak Bitcoin’e yatırım yapmayı düşünüyorlar, Tesla ve PayPal gibi büyük şirketler büyük hamleleri duyurdu ve hatta bankalar bile kripto para birimi hizmetleri sunmak için ilk adımlarını atıyorlar.

En son örnek, Amerika Birleşik Devletleri’nin en eski bankası olan ve geçtiğimiz günlerde Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için saklama hizmetleri sunacağını duyuran Bank of New York Mellon’dan geldi.

Mastercard geçtiğimiz günlerde Bitcoin’i desteklemenin bir yolu üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Mastercard CEO’su Ajay Banga, Bitcoin’in finansal tabana yayılmaya yardımcı olamayacak kadar değişken olduğunu söylemesinden aylar sonra bu açıklamalar geldi. Görülüyor ki kurumlarda yavaş yavaş Bitcoin hakkındaki fikirlerini değiştiriyor.

JP Morgan’ın Bitcoin Tahmini

JP Morgan ve Bitcoin arasındaki ilişki, bu son boğa döngüsünde çarpıcı bir şekilde gelişti. Kendi analistlerinin bir tahminine göre, uzun vadeli görünüm oldukça etkileyici görünüyor. Analistlerin, token başına 146.000 dolara yakın bir fiyat tahminleri bulunuyor.

“Bitcoin ile altın arasındaki dalgalanmalarda bir yakınsamanın hızlı bir şekilde gerçekleşmesi olası değil ve bu uzun vadeli bir süreç. Yani 146.000 doların üzerindeki teorik Bitcoin fiyat hedefimiz, bu yıl için sürdürülemez bir fiyat hedefi olarak değerlendirilmesi gerektiği anlamına geliyor. “

Belki de  para kazanmak isteyen büyük şirketler, hedge fonlar ve bankaların Bitcoin satın alması o kadar da kötü değil. Tabi bu durum Bitcoin’i kontrol edene kadar geçerli!

 

(Visited 3 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,307.00 3.60%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,183.44 4.04%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 483.21 5.61%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.02 0.90%
solana
Solana (SOL) $ 197.70 3.17%
xrp
XRP (XRP) $ 1.06 4.03%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 42.72 1.51%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.306976 27.77%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000076 34.48%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 41.79 3.03%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 64.14 1.78%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.47 1.96%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.29 2.02%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 188.34 1.33%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.84 0.27%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.95 10.56%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 126.64 1.98%