Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainHuobi, Doğu Avrupa Bölgesine Türk Yönetici Atadı

Huobi, Doğu Avrupa Bölgesine Türk Yönetici Atadı

- Sponsorlu Reklam-
huobi dogu avrupa bolgesine turk yonetici atadi 6021257a3164b

Popüler kripto para borsalarından olan Huobi, Doğu Avrupa bölgesine Türk yönetici atadı. Huobi Türkiye Genel Müdürü olan Alphan Göğüş’ün; Bölge Genel Müdürü olarak atandığı açıklandı.

25 Ocak tarihinde Cointelegraph ile paylaşılan basın bildirisine göre Huobi Global; Rusya, Türkiye ve Ukrayna’daki pozisyonları güçlendirmek için Alphan Göğüş’ü, yeni Bölge Genel Müdürü görevine getirdi.

Huobi borsası tarafından yapılan açıklamada, 2020 yılında Türkiye’de göze çarpan hızlı gelişim sayesinde böyle bir atamanın yapıldığı vurgulandı.

Açıklamada Alphan Göğüş’ün; blockchain, dijital varlıklar ve geleneksel finans alanındaki deneyimi ile kripto para birimi yönetiminde “fikir önderi” olduğu ifade edildi. Türkiye’nin kripto para alanındaki ilk yerel borsası BtcTurk’ün gelişiminde rol alan Göğüş, 2019’da Huobi Türkiye’nin genel müdürü olmuştu.

ING tarafından Nisan 2015’te yapılan bir araştırmaya göre Türk halkının yüzde 45’i, Bitcoin (BTC) gibi dijital para birimlerinin çevrim içi alışverişin geleceği olduğunu düşünüyor.

Huobi borsası, Türkiye’deki kripto para ilgisine kayıtsız kalmadı. 2019’un son çeyreğinde Huobi Global, uluslararası büyüme planları dahilinde ilk ofisini Türkiye’de açtığını ve Türk Lirası ile işlemlere başlayacağını açıklamıştı.

Türkiye’yi “uluslararası açılımın ilk adımı” olarak tanımlayan Huobi’nin bölgesel ve global yöneticileri, bu kritik pazar için hummalı bir İK süreci başlatmış ve bunun neticesinde, eski BtcTurk COO’su Alphan Göğüş’ü Türkiye operasyonlarının başına getirmişti. 

Göğüş göreve gelirken şunları demişti:

Bizim için en önemli noktalardan biri de Huobi’nin Türkiye’de sürdürülebilir bir operasyona sahip olması. Sürdürülebilir operasyon da ancak kullanıcıların bilinçli bir şekilde alım satım yaptıkları bir düzende mümkün olacaktır. 

- Sponsorlu Reklam-

 


huobi dogu avrupa bolgesine turk yonetici atadi 6021257d37fb3

ve

huobi dogu avrupa bolgesine turk yonetici atadi 6021257d65df9

cointelegraph

(Visited 4 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 62,290.00 1.58%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,756.72 1.89%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 487.10 3.72%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.14 0.43%
 • solanaSolana (SOL) $ 157.19 1.57%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.14 1.58%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247141 4.03%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.97 0.25%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.51 1.12%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.03 1.19%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.52 0.23%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.71 2.68%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 612.27 0.46%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.49 3.3%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003601 0.01%