Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinGrayscale'in digital large cap fonuna artık o kripto paralar da girdi

Grayscale’in digital large cap fonuna artık o kripto paralar da girdi

- Sponsorlu Reklam-

 

kripto para, grayscale

Kripto Devi Grayscale, üç aylık yeniden değerlendirmesinde, digital large cap kripto paralar fonuna Solana ve Uniswap’ı ekledi.

Dijital varlık devi Grayscale, kripto yatırım ürünlerinden birine akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ve merkezi olmayan borsa Uniswap’ı (UNI) ekliyor.

Yeni bir basın açıklamasında Grayscale, kripto paralar için yapılan üç ayda bir yeniden değerlemeleri doğrultusunda Sol ve UNI’yi Dijital Büyük Kapak Fonu’na eklediğini açıkladı.

Yönetimi altında 41,50 milyar dolardan fazla dijital varlıkla emsallerinin en büyüğü olan kripto varlık yöneticisi, digital large cap fonundan belirli miktarlarda varlık satmak zorunda kaldığını ve elde edilen geliri Solana ve Uniswap’a yer açmak için kullandığını söylüyor. Solana, 1 Ekim itibarıyla %3,24’lük ağırlığıyla fonun dördüncü büyük bileşeni oldu. Uniswap %1,06’lık bir tahsisatla beşinci sırada yer alıyor.

Portföye dahil olan diğer kripto varlıklar Bitcoin (%62,19), Ethereum (%26,08), Cardano (%5,11), Chainlink (%0,82), Litecoin (%0,77) ve Bitcoin Cash (%0,73) şeklindedir.

Dijital varlık yöneticisi CoinShares, Solana’nın Eylül ayı için kurumsal sermaye girişleri açısından altcoin alanına liderlik ettiğini bildirdi. Buna göre CoinShares, SOL, 27 Eylül itibariyle aylık en az 59 milyon dolarlık kurumsal giriş gördü ve Ethereum’un 35.10 milyon dolarını geçmiş oldu.

- Sponsorlu Reklam-

CoinShares ayrıca, kurumsal yatırımcıların geçen ay Solana’nın son ağ kesintisi sıkıntısından kurtulduğunu ve ihtiyatlı olmak yerine SOL’a sermaye akıtmaya devam ettiklerini bildirdi.

“Bu, yatırımcıların saldırıyı ağla daha doğal bir şey yerine diş çıkarma sorunları gibi görerek bu omuz silkelemesinden memnun olduklarını gösteriyor.”

CoinGecko’ya göre, yazının yazıldığı sırada Solana 174 dolardan işlem görüyor, Uniswap ise 27.00 dolardan el değiştiriyor.

(Visited 107 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakdailyhodl
kurbaga
Cryptoman
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Cryptoman 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. İyi düzeyde İngilizce bilen Cryptoman, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 63,838.00 3.09%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,853.63 1.49%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 484.40 1.82%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 2.25%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.33 0.64%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.39 0.71%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.242647 2.16%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 38.21 4.56%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.92 0.83%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.85 1.03%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.64 3.09%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 26.02 0.2%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 614.13 0.03%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 2.6%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003588 0.45%