Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinGrayscale LINK İçin Yatırım Fonumu Kuruyor?

Grayscale LINK İçin Yatırım Fonumu Kuruyor?

- Sponsorlu Reklam-
grayscale link icin yatirim fonumu kuruyor 60212ef2c6819

Grayscale’in adı geçen belgelerde, multimilyarder şirketin yatırım fonu sayılarını genişletebileceği söz konusu oldu. Bu ortaya çıkan yeni belgeler doğruysa Grayscale Investments, Chainlik de dahil olmak üzere birçok yeni ürüne yatırım fonu sağlayacak.

Delaware eyaletinin Ticari Şirketler Denetimi (Division of Corporations) bölümüne göre, yetkililerden biri 18 Aralık 2020 tarihinde GrayscaleChainlik Yatırım Fonu adını kayıtlara geçirdi.

Aynı gün, Basic AttentionToken (BAT), Decetraland (MANA), Livepeer (LPT) ve Tezos (XTZ) yatırım fonları da kuruldu. Ancak bu kripto paraları takip eden topluluklar çok heyecanlanmasın. Çünkü Grayscale Investments, bu başvuruların arkasında kendisinin olduğunu henüz resmi bir şekilde doğrulamadı. Yatırım fonları “Grayscale” değil, “Delaware Yatırım Fonu Şirketi” üzerine kayıtlı olduğu için şüpheler devam ediyor.

Delaware Yatırım Fonu Şirketi, Grayscale’in web sitesinde yer alıyor. Ayrıca aynı şirket ismini 2013 ‘te Grayscale, bir Bitcoin yatırım fonu kurarken de kullanılmıştı. Bu yatırım fonlarının hayata geçmesine daha çok var. İki ay önce Ekim 2020’de, Filecoin (FIL) yatırım fonu kurulmuştu. Ancak bu haber henüz halka açıklanmadı.

Bu belirsizliğe ek olarak, yatırım fonları başvurusundan birkaç hafta sonra şirketin kurucusu ve CEO’su Barry Silbert istifa etti. Yerini şu anda da CEO’su olan Michael Sonnenshein aldı. Sonnenshein, Silbert’ın stratejisini devam ettirecek mi, yoksa şirketi başka bir yöne mi çekecek, şu an bunu cevaplamak mümkün değil!

Grayscale en son iki yıl önce Ekim 2018’de Steallar Lumen (XLM) için yatırım fonu başvurusunda bulunmuştu. XLM yatırım fonu, başvurudan altı hafta sonra halka açıklanmıştı. Grayscale’in dijital varlıklara yaptığı yatırım fonu başvuruları çoğu zaman birkaç gün içinde halka açıklanıyor.

Sesini duyuran Chainlink ordusu da Twitter’da bu başvuruya desteğini gösterdi. LINK’in fiyatı üzerinde nasıl bir etki yaratacağı tartışılmaya devam ediyor. “Bitcoin Collector” isimli bir Twitter kullanıcısı: “Hepimiz Grayscale’in satın alma gücünü biliyoruz” dedi. Ancak kullanıcıların hepsi, bu haberlerin doğrulanmadığını da eklediler.

Chainlik yakın zamanda BitcoinCash’i (BCH) geçerek en büyük 8. kripto para birimi oldu. Tarihindeki en yüksek fiyat olan 23,30$ ve 9 milyar dolar piyasa değeri ile bu sıraya yerleşti. Daha sonra dört gün içerisinde 2,3 milyar dolar değer kaybetti ve listede 9. sıraya gerileyerek 17,80 dolardan işlem görmeye devam etti.

- Sponsorlu Reklam-


grayscale link icin yatirim fonumu kuruyor 60212ef6afc6c

ve

grayscale link icin yatirim fonumu kuruyor 60212ef6dca7f

cointelegraph

(Visited 1 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 63,827.00 3.01%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,856.69 1.54%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 483.77 0.67%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 1.63%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.52 0.4%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.42 0.82%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243352 1.57%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 38.10 4.95%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.99 0.54%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.72 1.19%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.34 2.86%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 26.01 0.03%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 614.60 0.01%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 2.26%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003588 0.47%