Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinPiyasadaki kan banyosunda gözde altcoinler hala çok ilgi çekiyor

Piyasadaki kan banyosunda gözde altcoinler hala çok ilgi çekiyor

- Sponsorlu Reklam-

altcoin, bitcoin, avax, doge, xml, dot, matic

En son piyasa düzeltmesi, altcoin piyasasının geri çekilmesine yol açtı ve Ethereum, Cardano veya Matic gibi pozisyonlarda yaklaşık %20 fiyat düşüşüne neden oldu . Ancak Santiment tarafından sağlanan verilere göre, gözde altcoinler üzerindeki mevcut ilgi, Matic ve Avax gibi projeler etrafında artan sosyal aktiviteye sebep oluyor ve büyük olasılıkla fiyatın bununla hiçbir ilgisi bulunmuyor.

Santiment‘e göre artan sosyal aktivite, her bir kripto paranın etrafındaki tartışmaların sayısını işaret ediyor. Sosyal ilginin hacminin çoğunluğu Twitter’dan geliyor, bu da kripto topluluğunun tartışma vektörünün Bitcoin’den gözde altcoinler tarafına doğru döndüğünün bir işareti sayılabilir.

Coinbase Pro’da Avax için gelen transferlerin yayınlanması gibi olaylar, gözde altcoinler ve genel olarak piyasanın tartışılmasını destekliyor. Diğer bir faktör de, ölçeklenebilirlik ve yüksek işlem maliyetleri gibi ağın en alakalı sorunlarını çözen Ethereum için Katman 2 çözümlerinin artan popülaritesiydi.

6666

NFT endüstrisinin popülaritesindeki düşüş, OpenSea’nin işlem faaliyetinin ardından neredeyse toparlandı ve kullanıcı sayısı tekrar ATH (gördüğü en yüksek seviye9 rakamlarına yaklaştı. Polygon veya Solana gibi NFT’ler için alternatif ağlar da, yüksek tıkanıklık döneminde Ethereum ağının erişilememesi sayesinde popülerlik kazanmıştır.

Bitcoin herhangi bir yüksek oynaklık belirtisi göstermezken, Solana ve Doge  gibi altcoinlerin hızlı fiyat artışları , topluluğun dikkatini altcoin piyasasına çekerek genel sosyal hacme olağanüstü katkı sağlamış oldular.

(Visited 154 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

KaynakU.today
kurbaga
Cryptoman
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Cryptoman 21 yıl çeşitli Banka ve Holding'lerde Auditor ve Portföy Yöneticisi olarak çalışmıştır. Şu anda Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmakta olup, yaklaşık 4 senedir kripto paralar ve merkeziyetsiz finansal ürünler konusu ile ilgilenmektedir. İyi düzeyde İngilizce bilen Cryptoman, orta düzeyde de Rusça ve Franszca dillerini bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,840.00 1.78%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,904.61 1.17%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 468.20 2.13%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.18 1.26%
 • solanaSolana (SOL) $ 162.59 2.59%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.72 1.53%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237537 0.28%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.58 2.31%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.94 2.94%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 187.50 0.63%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 58.34 2.56%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.46 1.29%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 624.24 0.46%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.51 2.45%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003660 0.48%