Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaBitcoinGoldman Sachs: Kripto Düzenlemeleri Büyük Evrimin Eşiğinde

Goldman Sachs: Kripto Düzenlemeleri Büyük Evrimin Eşiğinde

- Sponsorlu Reklam-

Goldman Sachs: Kripto Düzenlemeleri Büyük Evrimin Eşiğinde

 

Goldman Sachs CEO’su David Solomon, müşterilerden gelen Bitcoin talebinin artmasıyla birlikte kripto para birimi düzenlemesine gelecek büyük bir evrim olacağını öngörüyor.

Goldman Sachs, Kripto Yönetmeliği ‘Büyük Evrim’ Yaşayacak

Küresel yatırım bankası Goldman Sachs’ın CEO’su David Solomon, bu hafta CNBC ile yaptığı röportajda kripto para birimi düzenlemesi hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile ilgili düzenlemelerle ilgili olarak Goldman Sachs yöneticisi, kripto para biriminin “gelişen bir alan” olduğunu düşündüğünü söyledi.

“Önümüzdeki yıllarda bu konunun gelişimine dair büyük bir evrimin yaşanacağını düşünüyorum.”

Goldman Sachs CEO’su, şirketinin düzenleyiciler tarafından belirlenen kurallar dahilinde faaliyet gösterdiğini vurgulayarak şunları kaydetti:

“Düzenlenmiş finansal kurumlar için kuralların nereye gideceği konusunda spekülasyon yapmayacağım, ancak müşterilerimize hizmet etmenin yollarını bulmaya devam edeceğiz.”

- Sponsorlu Reklam-

Solomon, Goldman Sachs’ın müşterilerin Bitcoin ve diğer kripto para birimleri talebini nasıl destekleyeceğine odaklandığını belirtti. “Dijital para birimleri ve paranın dijitalleştirilmesi hakkında çok proaktif bir şekilde düşünmeye devam ediyoruz,” diyerek, özellikle şirketinin “müşterilerin dijital varlıklardaki saklama pozisyonlarını kolaylaştırmasına yardımcı olabileceğinden” söz etti.

“Müşterilerimiz bu alana dahil olmayı talep ettikçe, müşterilerimizi desteklemenin yollarını bulmaya devam edebiliriz… Gerçekten aradığımız bu. Etrafımızda önemli düzenleyici kısıtlamalar var ve bizler, Bitcoin gibi kripto para birimleri etrafında prensipli olmaya devam ediyoruz.”

Goldman Sachs kısa bir süre önce Bitcoin ticaret masasını geri getirdi ve Bitcoin yatırımlarının “tam spektrumunu” sunmayı planlıyor. Firma, Bitcoin için büyük kurumsal talep görüyor.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 62,093.00 1.2%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,753.17 1.97%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 485.16 3.31%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.13 0.62%
 • solanaSolana (SOL) $ 157.24 1.1%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.12 1.86%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247550 4.09%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.83 0.36%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.46 1.36%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.27 0.94%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.33 0.8%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.68 2.85%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 609.93 0.14%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.48 2.75%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003586 0.42%