Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaKripto Para Ve BlockchainFLR Sahipleri, Flare Networks'ün Yönetişimine Nasıl Katılacak?

FLR Sahipleri, Flare Networks’ün Yönetişimine Nasıl Katılacak?

- Sponsorlu Reklam-

FLR Sahipleri, Flare Networks'ün Yönetişimine Nasıl Katılacak?

Flare için bir oracle sağlayıcısı olan FTSO.UK, FLR token sahipleri için mevcut yönetişim metotlarını kapsayan infografikleri paylaştı.

Flare’da zincir içi demokrasi

FTSO.UK ekibinin açıklamasına göre, Flare’nin belgeleriyle üç derece referandum öngörecek. Her topluluk odaklı teklif, basit bir çoğunluk, süper çoğunluk veya süper süper çoğunluk tarafından onaylanacaktır.

Basit bir çoğunlukla onaylanmak için, teklif, destekçileri tarafından biriktirilen Spark (FLR) tokenlerinin yüzde 30’uyla kullanılan oyların yüzde 50’sinden fazlasını kazanmalıdır. “Süper çoğunluk”, kullanılan oyların yüzde 66’sı ve FLR tokenlerinin yüzde 50’si anlamına gelir.

En önemli teklifler, FLR’nin en az yüzde 70’ine sahip token sahiplerinin yüzde 80’i tarafından onaylanacak.

Bu veya bu teklifin Flare süreçleri üzerindeki potansiyel etkisine bağlı olarak, tüm yönetişim kararları üç kategoriden birine giriyor.

İlginizi çekebilir: Flare, Akıllı Sözleşme İşlevselliğini Stellar’a (XLM) Getirmeyi Planlıyor

Flare’in altyapısı şekilleniyor

- Sponsorlu Reklam-

Basit bir çoğunluk işlem maliyetlerini, parametre değişikliklerini ve oracle kompozisyon ayarlamasını onaylayabilirken, süper çoğunluk diğer oracle parametrelerini, ödül politikalarını ve F-varlık sürümlerini özelleştirebilir.

Projenin kod tabanını değiştirmek, Spark (FLR) tokenlerinin ek dağıtımı ve oracle metodoloji ayarlamaları yalnızca süper süper çoğunluk tarafından onaylanacaktır.

(Visited 3 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakutoday
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 62,093.00 1.2%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,753.17 1.97%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 485.16 3.31%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.13 0.62%
 • solanaSolana (SOL) $ 157.24 1.1%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.12 1.86%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247550 4.09%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.83 0.36%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.46 1.36%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.27 0.94%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.33 0.8%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.68 2.85%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 609.93 0.14%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.48 2.75%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003586 0.42%