Pazar, Ekim 17, 2021
Ana SayfaAltcoinFlare Finance (DFLR) Airdrop'u Dev Borsadan Destek Aldı

Flare Finance (DFLR) Airdrop’u Dev Borsadan Destek Aldı

- Sponsorlu Reklam-

Flare Finance (DFLR) Airdrop'u Büyük Borsadan Destek Aldı

Birinci sınıf Avustralya kripto para borsası Coinspot, Flare Finance (DFLR) airdrop’una katılma planlarını paylaşıyor.

Coinspot’ta DFLR airdropu bekleniyor

13 Nisan 2021 tarihinde Twitter’da @ Crypto20210 takma kullanıcı adını kullanan anonim bir kripto para birimi meraklısı, Coinspot temsilcilerine DAO Flare (DFLR) airdropuna destek olasılıkları hakkında sorular sordu.

Bu token, Flare’de (FLR) ilk kez bir DeFi ekosistemi olan Flare Finance için temel yerel yardımcı program ve yönetişim varlıklarından biri olacak. Arzı, Flare’in ilk tokeni olan FLR sahipleri arasında dağıtılacak.

Coinspot ekibi, DFLR airdrop’u “büyük olasılıkla” destekleyeceklerini söyledi. Bu arada, airdropun kesin özellikleri henüz belli değil, bu nedenle Flare meraklılarının güncellemeleri takip etmeye devam etmesi gerekiyor.

Daha önce Şubat 2021’de, XRP odaklı borsa Bitrue (BTR), Flare Finance’ın airdropunu destekleyen ilk platform oldu.

İlginizi çekebilir: FLR Sahipleri, Flare Networks’ün Yönetişimine Nasıl Katılacak?

Flare Finance beta hazır ve çalışıyor

Flare Finance ekibi, Coinspot’a minnettarlığını ifade etti ve platforma entegrasyon için gerekli tüm bilgileri sağlamaya söz verdi.

- Sponsorlu Reklam-

Son zamanlarda Flare Finance, beta testini Flare’nin test ağı Coston 2’de yeniden başlattı. 12 Nisan’da Flare Finance ekibi, merkezi olmayan borsasının (DEX) büyük kripto para birimleri için wrapping araçlarıyla “yield farming” ekosisteminin beta aktivasyonunu doğruladı.

Flare Finance’ın testneti, borç verme / ödünç alma ekosistemi ve madencilik araçları ile önümüzdeki haftalarda beta sürümüne eklenecek.

(Visited 2 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakutoday
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,162.00 0.76%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,859.36 0.49%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 465.23 2.33%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.18 2.58%
 • solanaSolana (SOL) $ 159.64 0.37%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 42.21 4.75%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237333 1.03%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 36.66 1.97%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 26.61 1.77%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.83 1.74%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.80 2.03%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 27.30 0.35%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 623.91 1.45%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.49 1.62%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003644 1.81%