Perşembe, Ekim 28, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinEthereum'un Sıradaki Hedefi 1500 Dolar!

Ethereum’un Sıradaki Hedefi 1500 Dolar!

- Sponsorlu Reklam-
ethereumun siradaki hedefi 1500 dolar 60213059c54f6

Ethereum, devam eden yukarı yönlü hareketini 1.500 $ ‘a ve üstüne çıkarma potansiyeline sahip.

İkinci en büyük kripto para birimi, Çarşamba günü bir konsolidasyon fiyat kanalının üzerine çıktı ve artan hacimlerdeki üst trend çizgisini kırdı. Görünüşe göre kanal, yatırımcıların yükselişin devamı göstergesi olarak algıladıkları bir yükselen üçgen.

Yükselen üçgen formasyonu graği şu şekilde oluşur, piyasa aşırı alım bölgesindedir ve fiyatlar geri çekilmeye başlar. Fakat bir miktar geri çekilmeden sonra alıcılar tekrar devreye girer ve bir önceki en yüksek fiyat seviyesine doğru yeniden yukarı yönlü bir hareket başlar. Bu seviyeden tekrar satış gelir ancak alıcılar bu sefer bir önceki düşük fiyat seviyelerine gelmeden tekrar devreye girer ve yine bir önceki yüksek fiyat seviyesine doğru bir hareket olur. Her seferinde yeni yükselen düşükler meydana gelerek oluşan bu formasyon, en yüksek fiyat seviyesinin yukarı yönlü kırılması ile son bulur ve yukarı hareket devam eder.

Bu nedenle, varlık söz konusu yapıyı oluşturmadan önce yukarı doğru işlem yaparsa, yatay çizgide bir koparma hareketini takiben trendi sürdürme potansiyeli daha yüksek olur; Tipik olarak koparma hedefi, bir önceki yükseliş trendi hareketinin uzunluğuna eşit bir mesafede seviyenin yakınında pusuda kalır, aksi takdirde “Bayrak direği” olarak bilinir.

Yükselen Üçgen Düzeni

Ethereum,  757 dolardan 1.169 dolara patlayıcı hareketinin ardından benzer bir yapı oluşturdu. Üçgen deseni, 1.127 Dolar’a yakın bir yatay direnç çizgisi oluşturdu. ETH / USD döviz kuru, Çarşamba günü Avrupa seansında seviyeyi yukarı kırarak gün içi en yüksek 1,170 $ ‘a ulaştı.

Fiyat, yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi renkli bölgeye girdi. Görünüşe göre, short pozisyon alan yatırımcılar Çarşamba günü paritenin gün içi zirvesinden de kar elde etti. Bununla birlikte, fiyat yatay çizginin üzerinde kaldı ve kırılma hareketini yukarı doğru genişletme potansiyeline işaret etti.

Ethereum 1.500 Dolar’a

- Sponsorlu Reklam-

Ethereum’un 1.168 $  seviyesinin üzerinde bir kırılma, yatırımcıların Yükselen Kanalın koparma hedefine göz atmalarını sağlayabilir. Desenin oluşumundan önceki bayrak direği yüksekliği 395 dolar civarında. Bu, yaklaşık olarak ETH / USD’yi 1.500 doların üzerine çıkarıyor.

Bu noktada potansiyel bir Ethereum rallisinin daha fazla kanıtı, perakende talebinden geliyor. 

Nugget News Kurucusu Alex Saunders , PayPal’ın kripto hizmetleri sağlayıcısı Paxos’a ait bir dijital varlık platformu olan itBit’ten alınan tek günlük bir Bitcoin ve Ethereum hacim tablosunu paylaştı ve dedi ki: “Perakende talebi BTC ve ETH için kesinlikle yükseliyor. Paypal 100 milyon Dolar’lık tek günlük işlem hacmini kırma yolunda ilerliyor. Genel kamuoyu, kurumsal para dalgasının gelmeye başlaması ile bu sihirli yükselişi yakalamaya çalışıyor. “

 

Not:Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.


ethereumun siradaki hedefi 1500 dolar 602130609a7aa

ve

ethereumun siradaki hedefi 1500 dolar 60213060ca350

btcnews

(Visited 1 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,385.00 4.00%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,167.59 3.65%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 483.56 6.95%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.04 4.70%
solana
Solana (SOL) $ 198.16 4.88%
xrp
XRP (XRP) $ 1.07 5.66%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 43.02 3.02%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.301014 28.07%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000073 36.90%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 41.79 2.38%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 64.23 2.59%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.77 3.46%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.45 2.60%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 188.51 2.03%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.84 1.76%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.93 12.78%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 127.91 5.06%