Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaAltcoinEthereum fiyatı ve birçok altcoin direnci kırmaya yakın: Ünlü analist açıkladı

Ethereum fiyatı ve birçok altcoin direnci kırmaya yakın: Ünlü analist açıkladı

- Sponsorlu Reklam-

 

eee 1

Ethereum fiyatı, satıcılarını 3.330 dolarda tükettiği analist tarafından belirtildi. Popüler kripto stratejisti ve yatırımcısı Scott Melker, orta seviye direnç seviyelerinin kırılabileceğini düşündüğü yedi altcoini yakından takip ediyor.

“Nihayetinde Ethereum fiyatı 3.000 doları tuttuğunu görmek istiyoruz. Bu, bu aralığın en üst noktası. Ve altı dokunuştur 3.330 doları kıramıyor. Bunun üzerine çıkmak ve sonra yükselmeye devam etmeyi umuyorum.”

3.330 doların üzerinde Ethereum fiyatı, Melker’in tahminine göre 4.384 dolarlık yeni bir fiyata yükselebilir.

Ünlü yatırımcıya göre Ethereum fiyatı haricinde Cardano da direnci kırmak üzere

Cardano’yu inceleyen ünlü yatırımcı, 2.47 dolarlık direncini kırdıktan ve ardından destek olarak yeniden test ettikten sonra ADA için “sınır gökyüzünün” olduğunu söylüyor.

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise Binance Coin (BNB). Melker, kripto borsası Binance’in asli tokeninin ağır direnç alanlarıyla karşı karşıya olduğunu söylüyor, ancak BNB konusunda iyimser ve tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar ziyaret edeceğini tahmin ediyor.

“Burada 570 ile 615 dolar arasında çok fazla direnç bekliyorum, ancak sonuçta fiyat 691 dolara geri dönmeli.”

- Sponsorlu Reklam-

Sırada, kripto analist, kilit bir seviyeye sahip olduğu sürece bir ralliyi ateşlemeye hazırladığını söylediği XRP var.

“Eğer 1.10 dolar tutarsa, fiyatın 1.50 dolara, 1.70 dolara, nihayetinde neredeyse 2 dolara çıkmasını bekleyebiliriz. Ondan sonra geleceğe bakacağız.”

Birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot (DOT) da yatırımcının listesinde. Melker, DOT’un günlük zaman diliminde bir altyapı oluşturduğunu belirtiyor.

“Şimdi bu noktada, 28 ile 31 dolar arasında çok güçlü bir direncimiz var. Şu anda gerçekten o alanın üzerine çıkmak isterim. Ama bir kez daha diplere dokunuyor… İşte o zaman bu küçük küçük fitiller eşit derecede düşük olur ve sonra fiyat yükselir.”

Ethereum, Cardano, LUNA, XRP

Melker’in grafiğine göre, 31 doların üzerindeki bir hareket, DOT’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49 dolara yaklaştırabilir.

Merkeziyetsiz borsa Uniswap’a gelince, kripto stratejisti UNI’nin 27 dolar civarında çapraz bir direnç çıkardığını ve böylece 30 dolar ve 44 dolarlık hedeflerine ulaşabileceğini görmek istediğini söylüyor.

Melker’in radarındaki son altcoin Terra (LUNA). Melker, merkezi olmayan finans ödeme ağının, daha düşük zaman diliminde bir boğa bayrağı modelinden çıktıktan sonra 50 dolara kadar yükselebileceğini söylüyor.

İlginizi çekebilir: Efsanevi analist radarındaki altcoin listesini açıkladı: Patlamaya hazırlanıyorlar

(Visited 242 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

enes duru
Enes Duru
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olan Enes Duru, iş hayatına bir medya şirketinde içerik üreticisi olarak başladı. Daha sonra çeşitli internet sitelerinin dijital pazarlama bölümlerinde yeni içeriklerin üretilmesi ile ilgili projelerde görev aldı. Kripto Para sektörünü uzun zamandır ilgiyle takip eden Duru, Blokchain, finans teknolojisi ve strateji oyunları hakkında inceleme yazıları yazmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 62,036.00 0.79%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,752.70 2.64%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 484.84 3.06%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.13 1.46%
 • solanaSolana (SOL) $ 157.10 1.99%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.17 2.37%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.246364 3.36%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.81 1.41%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.62 0.98%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.72 1.11%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.47 0.87%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.70 3.08%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 610.92 0.02%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.48 1.84%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003581 0.65%