Perşembe, Ekim 28, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinÇığır Açan Konsept Açıklandı: Ethereum (ETH) Tokenleri Cardano'ya (ADA) Sorunsuz Bir Şekilde...

Çığır Açan Konsept Açıklandı: Ethereum (ETH) Tokenleri Cardano’ya (ADA) Sorunsuz Bir Şekilde Taşınacak

- Sponsorlu Reklam-

Ethereum, Cardano, Eth, IOHK, ADA

Input Output Global (IOHK) Proje Müdürü Francisco Landino tarafından tanıtılan sezgisel bir araç, ERC-20 tokenlerinin Ethereum çalışma kanıtını (PoW) kolaylıkla terk etmesine izin verecek.

Sıkışık Ethereum (ETH) ağından kurtulmak

Ethereum (ETH) ağının sürekli artan trafiği ve işlem maliyetleri, sorunsuz bir çapraz platform token taşıma aracı fikrinin arkasındaki en bariz gerekçelerdi.

Ethereum’un çalışma kanıtı (PoW) konsensüsüne kıyasla, Cardano’nun Ouroboros’u daha az enerji tüketiyor ve çok daha düşük işlem ücretlerine sahip. Bu nedenle Cardano’da (ADA) token çalıştırmak, Ethereum’a (ETH) göre çevre dostu ve uygun maliyetli bir alternatiftir.

Yaklaşan Ethereum’dan Cardano’ya geçiş aracı hem kuruluşlar (token yaratıcıları) hem de bireyler (token sahipleri) için erişilebilir olacak. Aynı değere sahip tokenler, geçiş başlatıldığında Cardano’da otomatik olarak basılacak ve tokenler geriye dönük olarak dönüştürülebilir olacak. Kullanıcılar Cardano tabanlı sentetikleri “yakarak” bunları geri çekebilecekler.

Cardano’nun ERC-20 token dönüştürücüsünün halka açık test ağı çalışmalarını sonlandırmak üzere:

“ERC20 dönüştürücü test ağı artık halka açık lansmandan önce kalite güvence testinin son aşamalarında bulunuyor. Bu aşama, kullanıcı yolculuğunu test etmemize ve ortaya çıkan sorunları gidermenin yanı sıra deneyimlerini geliştirmemize olanak tanıyor.”

SingularityNET, dönüştürücü konseptine öncülük edecek

- Sponsorlu Reklam-

IOG geliştiricileri, dönüştürücü panosunda ilk çatallanan tokenin SingularityNET’in AGI tokeni olacağını duyurdu. Yeni varlığın bir AGIX sayacı olacak.

Bu dağıtım, SingularityNET’in Cardano (ADA) blok zincirine geçişinin ilk önemli kilometre taşı olacak. AGIX tokenleri hem Ethereum’un Kovan testnetinde hem de Cardano’da (ADA) erişilebilir olacak. Token işlemleri Etherscan ve Cardano (ADA) gezgini aracılığıyla izlenebilecek.

IOG, Ethereum token dönüştürücüsünü, merkezi olmayan işletmelerin birçok kullanım durumu için uygun olacak blok zincirleri arasında yeni nesil bir köprü olarak tanıtıyor

(Visited 112 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakutoday
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 61,179.00 3.58%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,167.95 3.35%
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 481.58 5.63%
cardano
Cardano (ADA) $ 2.01 0.20%
solana
Solana (SOL) $ 197.53 2.88%
xrp
XRP (XRP) $ 1.06 3.38%
polkadot
Polkadot (DOT) $ 42.65 1.36%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.298533 23.95%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000078 36.57%
terra-luna
Terra (LUNA) $ 41.53 1.81%
avalanche-2
Avalanche (AVAX) $ 63.75 1.23%
chainlink
Chainlink (LINK) $ 30.37 1.70%
uniswap
Uniswap (UNI) $ 25.19 0.83%
litecoin
Litecoin (LTC) $ 187.93 0.33%
algorand
Algorand (ALGO) $ 1.84 0.23%
matic-network
Polygon (MATIC) $ 1.93 10.08%
axie-infinity
Axie Infinity (AXS) $ 126.43 1.36%