Salı, Ekim 19, 2021
Ana SayfaAltcoinEnjin (ENJ), Coincheck'te Listelenecek

Enjin (ENJ), Coincheck’te Listelenecek

- Sponsorlu Reklam-
enjin enj coincheckte listelenecek 60212ee0d5557

Enjin (ENJ), 26 Ocak 2021’de Coincheck’te listelenecek. Listelenmesinden sonra, Japon yatırımcılar ve oyuncular yen veya Bitcoin için bir token satın alabilecekler.

Enjin, Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiş bir tokendır. Web sitelerinde ve çevrimiçi oyun platformlarında kullanılabilecek bir dijital para olarak tanımlanabilir.

Japon borsalarında işlem yapmayı amaçlayan kripto projeler, titiz bir durum tespiti geçirmelidir. Bu, Coincheck’te neden şu anda yalnızca 15 kripto para biriminin listelendiğini açıklıyor.

Japonya Sanal Para Borsası Derneği (JVCEA), Enjin’e Japon pazarında oyun içi kripto para biriminin kullanımına izin veren yasal bir statü verdi. JVCEA, ülkenin kripto endüstrisini denetleyen Japonya Finansal Hizmetler Ajansı (FSA) tarafından tanınan önde gelen düzenleyici kuruluşlardan biridir.

Enjin, blogunda “Enjin Coin, JVCEA tarafından onaylandı ve Coincheck’te listelenecek ve JVCEA tarafından Japonya’da kullanılmak üzere yetkilendirilmiş ilk oyun jetonu olacak” dedi.

Enjin’in Japon pazarına girişi, Hashport Accelerator programı ile yapılan ortaklık sayesinde mümkün oldu. Stratejik ortaklığın iki ana hedefi, Japon mali düzenleyicisinin ENJ’nin ülke borsalarında listelenmesi için onayını sağlamak ve Enjin platformunun oyun endüstrisinde benimsenmesini kolaylaştırmaktır.

Bu arada Enjin CEO’su Maxim Blagov, Japonya’nın blockchain oyun alanında küresel lider olmasını bekliyor. Blagov, şu açıklamalarda bulundu:

Super Mario’dan Pokémon’a ve Final Fantasy’ye, Japonya, pop kültüründe sağlam bir temele sahip çığır açan oyunlara ev sahipliği yapıyor. Japon inovasyon kültürü, Enjin kültürüyle doğrudan ilişkilidir. Dünyanın en iyi blok zinciri oyunlarından bazılarının Japon oyun endüstrisi tarafından yaratılacağına ve bu güçlü teknolojiden tam olarak yararlanmalarına yardımcı olmak için orada olacağımıza inanıyoruz.” 

- Sponsorlu Reklam-

Enjin 2009 yılından bu yana oyunculara yönelik bir platform olması, 20 milyon üzerince oyuncu kitlesine ulaşmış olması benzer oyun ile ilgili projelerden bir adım önce başlamasını sağlamıştır.

ENJ kendi blockchaini yerine Ethereum üzerinde olan ERC-20 tokenı olması ve ERC-1155 akıllı kontraktlarını destekliyor olması adaptasyonunu hızlandırmıştır.

Enjin aralarında Samsung, Unity, PC Gamer ve benzeri firmalarla yapmış olduğu anlaşmalar oyun üretici ve dağıtıcılarının dikkatlerini üzerine çekmiştir. Bu da daha çok oyunda ENJ tokenlarını göreceğimiz anlamına gelmektedir.


enjin enj coincheckte listelenecek 60212ee4799de

ve

enjin enj coincheckte listelenecek 60212ee4a7d2e

(Visited 1 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Volkan Demir
Volkan Demir
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Volkan Demir, iş hayatına özel bir bankada Kobi Bankacılığı Satış ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonunda başladı. Daha sonra özel bir şirkette Finans Yöneticisi olarak çalışma hayatını devam ettirdi. Bitcoin Pizza Günü olarak anılan 22 Mayıs 2010 tarihinde kripto para dünyasına ilk adımını atan Demir, grafiklerin dostu, analiz uzmanı ve aynı zamanda iyi bir aşçıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 62,093.00 1.2%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,753.17 1.97%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 485.16 3.31%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.13 0.62%
 • solanaSolana (SOL) $ 157.24 1.1%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.12 1.86%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.247550 4.09%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.83 0.36%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.46 1.36%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 185.27 0.94%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.33 0.8%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.68 2.85%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 609.93 0.14%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.48 2.75%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003586 0.42%