Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana SayfaBitcoinEfsane İsimden Bitcoin İçin Korkutucu Uyarı

Efsane İsimden Bitcoin İçin Korkutucu Uyarı

- Sponsorlu Reklam-

Efsane İsimden Korkutucu Bitcoin Uyarısı

Efsane trader, eski tip emtia tüccarı Peter Brandt, topluluğa Joe Biden’ın başkanlığının lider kripto para birimi Bitcoin için çok büyük olumsuz sonuçları olabileceğini söylemek için Twitter’a gitti.

Brandt, Biden’ın Bitcoin’e çok zarar verebileceği konusunda uyardı

The Wall Street Journal’ın Biden’in sermaye kazancı vergisini yüzde 39’a ve Brandt’ın işaret ettiği gibi bazı eyaletlerde yüzde 55’e varan yüksek bir seviyeye çıkarma önerisiyle ilgili makaleye ait bir bağlantı paylaştı.

Şu anda, sermaye kazancı vergisi bu kârlardan maksimum yüzde 20 tahsil ederken, ücretler ve ticari karlardan alınan en yüksek oran yüzde 37’dir.

Brandt, Biden’in önerisinin onaylanması halinde, yüksek gelirli ailelerin yatırım planlamalarının altüst olacağını ve işletme sahiplerinin çocuklarına aktaracak çok az şeyi kalacağını söylüyor.

“Joe Biden ve Demokratlar başarılı olursa, ortaya çıkan değişiklikler yüksek gelirli haneler için yatırım planlamasını alt üst edecek ve işletme sahiplerinin varlıklarını çocuklarına aktarmasını zorlaştıracak.”

 

- Sponsorlu Reklam-

Trendkoin tarafından daha önce bildirdiğimiz üzere, 22 Nisan’da, Biden’in sermaye kazançları vergisi teklifi haberi ile Bitcoin 55.000 $ seviyesinden 48.000 $ bölgesine düştü.

Ethereum, XRP vb. gibi büyük kripto para birimleri de bu düşüşü takip ederek önemli kayıplar yaşadılar.

Brandt, BTC’de yükselişini sürdürüyor

Öte yandan Peter Brandt, bu habere rağmen Bitcoin boğası olarak kaldığını tweetledi ve bu tweet, BTC’nin aşağı yönlü bir seyir izleyeceğini temsil etmiyor.

Kısacası Bitcoin, Peter Brandt’ın en büyük yatırımlarından biri olmaya devam ediyor.

(Visited 33 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakutoday
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 56 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,379.00 2.46%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,742.88 0.24%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 478.71 4.53%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.12 0.02%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.46 0.58%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 40.49 0.91%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.251771 8.4%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 35.54 1.69%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.39 1.36%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 183.62 0.73%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 55.08 0.26%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 25.60 2.23%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 600.03 0.12%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.49 3.41%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003574 0.48%