Çarşamba, Ekim 20, 2021
gzhsfau
Ana SayfaAltcoinEfsane analist: Bu altcoinler uyuyan dev!

Efsane analist: Bu altcoinler uyuyan dev!

- Sponsorlu Reklam-

altcoin, eth, bitcoin, cardano

Kripto analisti Aaron Arnold, yükseliş momentumu piyasalara döndüğü zaman yükselme potansiyeline sahip uyuyan dev olarak tanımladığı ve içinde altcoin de olan dokuz kripto varlığını isimlendiriyor.

Altcoin Daily sunucusu, yakın zamanda ana ağını 3.0’ı başlatan Theta Network’ü (THETA) öne çıkarıyor. Theta, süreci merkezileştirerek daha yüksek ve kaliteli akış deneyimleri sağlamayı amaçlayan bir içerik dağıtım ağıdır.

Arnold, ağın, Theta ağlarını çalıştıran büyük oyuncular tarafından desteklendiğini belirtiyor. Amaç ise, akış kalitesini iyileştirmeye yardımcı olmak.

Arnold en iyi hisse senedi olan Uniswap’i (UNI) en iyi merkeziyetsiz finans (DeFi)olarak adlandırıyor. Arnold, Uniswap V3’ün merkeziyetsiz borsa piyasasının %41’ini çoktan ele geçirdiğini söylüyor.

Aynı şekilde analist, Uniswap’ın rakibi ve yakında değiştirilemez token (NFT) platformunu piyasaya sürecek olan SushiSwap’in (SUSHI) de yükselişe geçmesini beklediğini belirtiyor.

“SUSHI’nin yıl sonuna kadar büyük şeyler yapacağını düşünüyorum.”

Analistin listedeki en güçlü altcoin Cardano

Arnold’un listesindeki dördüncü altcoin, Ethereum’un rakibi olan Cardano’dur (ADA). Arnold, Cardano’nun son 30 gün içinde GitHub’daki ortalama günlük gelişmeler açısından grubun lideri olduğunu belirtiyor. Ve bu durumun, geliştirme ekibinin ağı geliştirmek için çok çalıştığını gösterdiğini belirtiyor.

- Sponsorlu Reklam-

Arnold’un bahsettiği beşinci varlık Sandbox (SAND). Ve sanal merkezi olmayan borsanın, Decentraland’a (MANA) layık bir rakip olabileceğini belirtiyor.

Arnold’a göre, Ethereum tabanlı metaverse, yakın zamanda TV dizisi olan The Walking Dead ve diğer popüler markalarla ortaklık kurdu.

Arnold’un listesindeki diğer varlıklar, kripto satın alan ilk senatör olan Senatör Pat Toomey’den (R-PA) dolayı çekici geldiğini söylediği en iyi iki kripto varlık Bitcoin ve Ethereum.

Ek olarak Arnold, Ethereum’un son 30 gün içinde ağına beş milyon eşsiz adresler eklediğini söylüyor.

“Bunun gibi rakamlar, bunun gibi göstergeler görmezden gelinemez. Kanıt verilerdedir. Ve son olarak altcoin olan ETH’de Ethereum gas fiyatları da Mart 2020’den bu yana en düşük oranlara indi. Fiyat düştüğü için bu durumu buna bağlayabilirsiniz. Ancak Coinmetrics, Ethereum gas fiyatlarının aslında ETH fiyatından önce düşmeye başladığını söylüyor. Çünkü ETH bu yıl bir miktar ölçeklendirme yapıyor.”

Arnold, sekiz numaranın, blok zincirine yeni bir yield farming platformunu kendine çeken akıllı sözleşmeler platformu Avalanche (AVAX) olduğunu belirtiyor.

“Avalanche’i başlatmak için zorlayıcı nedenleri olduğunu söylüyorlar. Aslında temel olarak, hız ve düşük ücretler, yüksek hacimden kaynaklı onu seçiyorlar.”

Arnold, altcoin olan Ethereum’a olan talep arttıkça projelerin daha küçük blok zincirlerine yayılacağını ve orada toplanmaya başlayacağını söylüyor.

Son olarak Arnold, NFT’lerin kalıcı olduğunu belirtiyor. Ayrıca, NBA efsanesi Allen Iverson’ın bu yaz kendi NFT’lerini üretmek için Binance ile birlikte çalıştığını vurguluyor. Bu yüzden analistin listesini Binance Coin (BNB) tamamlıyor.

İlginizi çekebilir: 10 Temmuz- 16 Temmuz Etkinlik takvimi: Kraken, büyük projeleri listelemeye devam ediyor

(Visited 616 times, 1 visits today)

Bu Trendi twitter ve telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Günün gelişmelerinden e-posta ile haberdar olmak için sitemize abone olun!

Risk Uyarısı: Trendkoin’e ait https://trendkoin.com internet sitesindeki iç ve dış piyasalara ait veri, tablo ve grafikler, bu konuda hizmet veren üçüncü kişi ya da kuruluşlardan temin edilmiş olup, Trendkoin tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın tamamen genel anlamda bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Sitemizde bulunan söz konusu veri, tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızdan garanti edilmemekte ve içerikler belli bir getiri sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu içerikten doğacak herhangi bir maddi/manevi zarardan Trendkoin.com sorumlu tutulamaz. Sitemizde verilen bilgiler genel niteliktedir. Dolayısıyla alım satım kararlarınızı destekleyebilecek yeterli bilgiler sayfamızda olmayabilir. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece sitemizde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kaynakdailyhodl
metin demir
Metin Demir
Bankacılık sektöründe 14 yıllık deneyim sahibi Metin Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Meslek hayatına 2007 yılında başlayan Demir, 2020 yılına kadar çeşitli bankaların Ticari ve Kurumsal Bankacılık bölümlerinde yönetici pozisyonunda görev almıştır. 2020 yılında sektöre veda eden Demir, Blockchain teknolojisi hakkında yazmaktan zevk alan kripto para meraklısıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

(Visited 58 times, 1 visits today)
 • bitcoinBitcoin (BTC) $ 64,058.00 1.78%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 3,856.44 0.02%
 • binance-coinBinance Coin (BNB) $ 485.36 2.26%
 • cardanoCardano (ADA) $ 2.10 2.86%
 • solanaSolana (SOL) $ 156.19 2.09%
 • polkadotPolkadot (DOT) $ 41.35 0.54%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243600 3.49%
 • terra-lunaTerra (LUNA) $ 38.51 4%
 • uniswapUniswap (UNI) $ 25.96 1.59%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 186.39 2.61%
 • avalanche-2Avalanche (AVAX) $ 57.38 1.61%
 • chainlinkChainlink (LINK) $ 26.00 0.92%
 • bitcoin-cashBitcoin Cash (BCH) $ 610.67 1.26%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 1.46 3.95%
 • bittorrent-2BitTorrent (BTT) $ 0.003596 1.25%